Angielski przez Skype
Indywidualnie tworzone lekcje!

Konwersacje online z angielskiego przez Skype

Konwersacje online przez Skype

Konwersacje na interesujące Cię tematy.

Pominięcie kwestii gramatyki, skupienie się na słownictwie i wymowie.

Lektorki z doskonałą wymową angielskiego.

Bezstresowa atmosfera zajęć.

Stały lektor z możliwością zmiany.

Jak uczyć się języka dzięki konwersacjom online?

Nauka języka angielskiego nie musi być nudna i żmudna. Nie musi polegać na przerabianiu ćwiczeń z książki. Nie musi stresować, nie musi męczyć.

Czy można nauczyć się tylko dzięki konwersacji w obcym języku? Tak, ale pod warunkiem, że po drugiej stronie jest profesjonalny lektor, który potrafi odpowiednio taką konwersację poprowadzić. Kiedy Twój poziom jest już bardzo wysoki najlepiej sprawdza się native speaker, z którym tylko szlifujesz język. Poniżej takiego poziomu warto jednak konwersować z osobą z wykształeceniem pedagogicznym.

Konwersacje doskonale rozwijają słownictwo oraz wymowę języka angielskiego. Dodatkowo możesz dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy, związanych z tematem konwersacji.

Konwersacje z angielskiego online przez Skype są często łatwiejsze niż odbywanie ich "na żywo", dzięki przebywaniu w znanym Ci środowisku- Twój fotel, Twoje biurko, Twój kubek z kawą.

Aby uczyć się na konwersacjach musisz Twój poziom znajomości języka nie może być zbyt niski. Czy jest to możliwe określa lektorka na lekcji próbnej.

Zapisz się i zobacz, że nauka może być przyjemna!

Zobacz więcej na:
Konwersacje online z angielskiego przez Skype