Certyfikaty dla lektorów

LingTutor wystawia certyfikaty dla lektorów dzięki którym łatwiej pozyskać kursantów. Aby otrzymać certyfikat należy przesłać dyplom lub przeprowadzić lekcję pokazową z metodykiem LingTutor.

1. Dlaczego warto mieć certyfikaty

Certyfikat daje Ci następujące korzyści:

  • Certyfikowani lektorzy są na wyższych pozycjach w wyszukiwarce lektorów. Im więcej masz certyfikatów, tym wyżej możesz być w wynikach wyszukiwania.
  • Certyfikaty lektora są widoczne na stronie profilowej lektora.
  • Jeśli lektor przeprowadzi lekcję pokazową dla naszego metodyka otrzyma od niego opinię. Opinia zawsze jest pozytywna, ale rzetelna- dotyczy jedynie zalet lektora. Kursanci zobaczą tę opinię w wynikach wyszukiwania i na stronie profilowej lektora. Lektor może nie wyrazić zgody na publikację opinii.

2. Przesłanie dyplomu

Lektorzy, którzy ukończyli filologię danego języka lub kurs CELTA mogą uzyskać „Certyfikat pedagoga”. W przypadku filologii dyplom musi zawierać ocenę (minimum 4) z przedmiotu związanego z metodyka nauczania.

Aby otrzymać certyfikat „Certyfikat pedagoga” prześlij skan lub zdjęcie swojego dyplomu na biuro@lingtutor.pl lub office@lingtutor.pl. Skan lub zdjęcie muszą zawierać widoczną ocenę z przedmiotu związanego z metodyka nauczania. Musi zawierać również zdjęcie tej samej osoby, które została zarejestrowana w serwisie LingTutor.pl

3. Lekcja pokazowa (certyfikacyjna)

Lekcja pokazowa (certyfikacyjna) przeprowadzana jest dla metodyka, który wciela się w rolę kursanta. Metodyk na podstawie tej lekcji przyznaje różne certyfikaty, dzięki którym lektor może łatwiej pozyskać kursantów w LingTutor. Po lekcji metodyk udziela informacji zwrotnej w zakresie metodycznym i technicznym.

Lekcje certyfikacyjne prowadzimy na razie dla języków: angielski, niemiecki i francuski (w przyszłości także dla innych).

4. Jak wygląda lekcja pokazowa (certyfikacyjna)

Metodyk kontaktuje się z lektorem przez Skype w umówionym terminie i wciela się w rolę kursanta. Lektor ma za zadanie przeprowadzić lekcję z takim kursantem.

Czas trwania: maksymalnie 30 min.
Poziom: możliwie jak najwyższy
Temat: dowolny  
Materiały: dowolne 
Sposób prowadzenia: dowolny np. "Udostępnianie ekranu" opisane tutaj:

Udostępnianie ekranu i dźwięku przez Skype

5. Certyfikat metodyka

Dzięki „Certyfikatowi metodyka” możesz prowadzić lekcje certyfikacyjne dla innych lektorów. Certyfikat taki musi być potwierdzony po odbyciu 2 lekcji certyfikacyjnych. Taki certyfikat, tak samo jak inne, ma pozytywny wpływ na pozycję w wynikach wyszukiwania.

6. Jak przeprowadzić lekcję pokazową (certyfikacyjną)

Lekcja pokazowa (certyfikacyjna) wymaga poświęcenia czasu przez naszą specjalistę metodyka, dlatego jej koszt wynosi 75 zł. Aby przeprowadzić lekcje pokazową należy dokonać przelewu, zgodnie z poniższymi danymi. Proszę nie zapomnieć o wpisaniu odpowiedniego tytułu przelewu z Twoim adresem email. Po otrzymaniu przelewu skontaktujemy się z Tobą i umówimy z naszą specjalistką na lekcję pokazową.

Dane do przelewu:

Numer konta:
02 1050 1142 1000 0091 0460 1852
ING Bank Śląski 
 
Kwota:
75 zł

Odbiorca:
LingTutor Marcin Henel
ul. Ferdynanda Magellana 51/15  
51-505 Wrocław 

Tytuł: 
"Certyfikacja" + Twój adres email pod jakim jesteś zarejestrowany/a w LingTutor.  

7. Szkolenia dla lektorów.

Możesz uzyskać certyfikaty także po odbyciu szkolenia u naszego metodyka. Długość szkolenia dopasowywana jest indywidualnie.


W następnym poradniku dowiedz się jak najlepiej prowadzić lekcje, aby mieć wielu kursantów.