Księgowość

Faktury możesz wystawiać w dowolnym momencie (niekoniecznie na koniec miesiąca).

Przed wystawieniem faktury wypłać środki z wirtualnego konta z LingTutor.

Kwota na fakturze musi pokrywać się z kwotą wypłacaną z wirtualnego konta w systemie LingTutor. Może być wypłacana całość środków lub tylko część.

1. Dane do faktury dla LingTutor

Faktury prosimy wysyłać na adres faktury@lingtutor.pl. Przelew zostanie dokonany w ciągu 7 dni od otrzymania faktury.

Adres faktury@lingtutor.pl służy tylko do faktur i nie jest sprawdzany codziennie, dlatego aby uzyskać odpowiedź na swoją wiadomość prosimy o kierowanie jej na adres główny – biuro@lingtutor.pl.

Odbiorca
LingTutor dla LingTutor.pl Marcin Henel
ul. Ferdynanda Magellana 51/15,
51-505 Wrocław
NIP: 5732811551.

Tytuł pozycji
Przygotowanie i prowadzenie zajęć językowych.

Wystarczy jedna pozycja na fakturze.

Faktura musi być zwolniona z VAT – w polu VAT należy wpisać zwolniona (zw.).

Faktura musi zawierać informację o podstawie zwolnienia – art. 43 ust. 1 pkt 28 ustawy o podatku od towarów i usług np. dopisek na dale faktury:
Faktura dokumentuje dostawę towarów lub świadczenie usług zwolnionych z podatku VAT na podstawie art. 43 ust. 1 pkt 28 ustawy o podatku od towarów i usług.

2. Aplikacje do fakturowania

Jeśli potrzebujesz tylko wystawiać faktury lub inne dokumenty polecamy aplikację online Fakturowo. Możesz tam wystawić fakturę za darmo, nawet bez rejestracji. Aplikacja jest względnie prosta, a przy tym posiada bardzo duże możliwości. Jeśli założysz konto możesz wystawiać za darmo do 3 faktur miesięcznie. Jeśli interesuje Cię płatne konto, dzięki LingTutor możesz otrzymać dodatkowe 30 dni gratis- wystarczy, że podczas rejestracji na Fakturowo wpiszesz kod: p2x2243463d4

Jeśli prowadzisz firmę przez inkubator przedsiębiorczości nie potrzebujesz dodatkowego księgowego, ani programu do fakturowania. Polecamy inkubator efwp.pl.

Jeśli potrzebujesz założyć firmę przejdź tutaj: zakładanie firmy