Księgowość

Faktury możesz wystawiać w dowolnym momencie (nie koniecznie na koniec miesiąca). Polecamy do tego aplikacje działające online. Nie są skomplikowane, a dzięki nim bardzo szybko wystawisz prawidłową fakturę.

1. Dane do faktury dla LingTutor

Odbiorca
LingTutor dla LingTutor.pl Marcin Henel
ul. Ferdynanda Magellana 51/15,
51-505 Wrocław
NIP: 5732811551.

Tytuł pozycji
Przygotowanie i prowadzenie zajęć językowych.

Wystarczy jedna pozycja na fakturze.

Faktura musi być zwolniona z VAT i zawierać informację o podstawie zwolnienia – art. 43 ust. 1 pkt 28 ustawy o podatku od towarów i usług np. dopisek na dale faktury:
Faktura dokumentuje dostawę towarów lub świadczenie usług zwolnionych z podatku VAT na podstawie art. 43 ust. 1 pkt 28 ustawy o podatku od towarów i usług.

2. Aplikacje do fakturowania

Jeśli potrzebujesz tylko wystawiać faktury lub inne dokumenty polecamy aplikację online Fakturowo. Możesz tam wystawić fakturę za darmo, nawet bez rejestracji. Aplikacja jest względnie prosta, a przy tym posiada bardzo duże możliwości. Jeśli założysz konto możesz wystawiać za darmo do 3 faktur miesięcznie. Jeśli interesuje Cię płatne konto, dzięki LingTutor możesz otrzymać dodatkowe 30 dni gratis- wystarczy, że podczas rejestracji na Fakturowo wpiszesz kod: p2x2243463d4

Jeśli prowadzisz firmę przez inkubator przedsiębiorczości nie potrzebujesz dodatkowego księgowego, ani programu do fakturowania. Jeśli masz własną firmę możemy polecić usługi księgowe iFirma. Dzięki nim:

  • Możesz samodzielnie prowadzić księgowość.
  • Możesz korzystać z usług księgowych już za 99 zł miesięcznie.
  • Możesz wystawiać faktury za darmo w prostej aplikacji online.

Jeśli potrzebujesz założyć firmę przejdź tutaj: zakładanie firmy