Angielski przez Skype w LingTutor

Jaka forma nauki łączy zalety korepetycji i nauki przed własnym komputerem- angielski przez Skype! Jest to coraz popularniejsza metoda nauki tego języka, szczególnie od czasów pandemii koronawirusa, kiedy nagle cały świat zmuszony został do pracy i nauki zdalnej.

Język angielski jest łatwiejszy niż myślisz!

Na pewno zdajesz sobie sprawę w dzisiejszych czasach znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym jest wręcz niezbędna. Dzięki temu łatwiej dostać dobrą pracę, porozumieć się na zagranicznych wakacjach, korzystać z kultury itd. Język angielski jest zdecydowanie najważniejszych językiem obcym na świecie. Jego nieznajomość wręcz wyklucza człowieka z życia. Jeśli Twój angielski nie jest wystarczająco dobry, nic straconego. Dzięki lekcjom angielskiego przez Skype możesz to zmienić!

Naucz się wreszcie angielskiego!

Aby korzystać z naszych korepetycji potrzebujesz tylko darmowego komunikatora Skype. Uczymy także na tzw. Wirtualnej tablicy, prostej w obsłudze i działającej bez instalacji. Do nauki nie musisz mieć kamery, wystarczy mikrofon w laptopie czy tablecie. Zachęcamy zobaczyć czym jest angielski przez skype  bo naprawdę warto! Po zakończeniu kursu masz możliwość otrzymania od naszej szkoły certyfikatu świadczącego o znajomości języka angielskiego, zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego. Taki certyfikat może być przydatny przy szukaniu pracy.

Na czym polega nauka angielskiego przez Skype?

Są różne formy nauki języka angielskiego, zarówno stacjonarne, jak i online. Komunikatory takie jak Skype pozwoliły aby lekcje przez internet były równie skuteczne co stacjonarne.

Nasza szkoła prowadzi zajęcia angielskiego dla osób w każdym wieku. Mogą to być zarówno tradycyjne korepetycje jak i konsultacje, czy konwersacje. Prowadzimy kursy specjalistyczne w tym angielski biznesowy, przygotowujemy do egzaminu maturalnego, gimnazjalnego, FCE, CAE, CPE, LCCI i innych. Prowadzimy też lekcje ekspresowe czyli doraźną pomoc. Możesz zapisać się na ćwiczenia poprawiające płynność i wymowę.

Szkoły publiczne oraz różnorakie kursy grupowe nigdy nie sprawdzają się jeśli chodzi o naukę angielskiego. Aby dobrze nauczyć się języka zawsze potrzebna jest konwersacja, niestety w większych grupach jest to zazwyczaj niemożliwe. Nie od dziś wiadomo, że najlepszym sposobem na naukę języka są indywidualne lekcje, czyli korepetycje. Dzięki rozwojowi techniki, zlikwidowana zostało podstawowa przeszkoda w nauce z dobrym nauczycielem- konieczność dojazdu!

Angielski przez Skype daje możliwości jakich nie było nigdy wcześniej- można odbywać lekcje w dowolnym miejscu- w domu, w kawiarni, czy nawet w podróży, mimo, że nauczyciel jest setki kilometrów dalej, może nawet w innej strefie czasowej! To prawdziwa rewolucja w nauce języka angielskiego.

Nauka angielskiego przez Skype

Korepetycje w nowoczesnej formie

W naszej szkole zawsze skupiamy się na odpowiednim doborze materiałów, tak aby nie tylko dobrze przedstawiały wiedzę, ale też były dopasowane do potrzeb i zainteresowań ucznia, a nawet atrakcyjne wizualnie.

Nasza wirtualna tablica nie stawia ograniczeń technicznych, dzięki czemu można uczyć się zupełnie swobodnie, tak jakby było się obok nauczyciela. Język angielski przez Skype to metoda szybka i skuteczna!

Elastyczne pakiety lekcji pozwalają dopasować naukę do swoich możliwości finansowych i wolnych terminów.

Nauka języka angielskiego nigdy nie była tak prosta- skorzystaj z darmowej lekcji pokazowej i sam się o tym przekonaj, dołączając tym samym do grona naszych zadowolonych i nauczonych klientów.