Francuski przez Skype – nauka w LingTutor

Istnieje wiele różnych stereotypów dotyczących nauki języków obcych, w tym też francuskiego: niektórzy nie mają talentu, dobrze mogą nauczyć się tylko dzieci itd. Tak naprawdę większość ludzi może nauczyć się dobrze języka, wystarczy odpowiednie podejście do danej osoby. Takie podejście umożliwia metoda nauki jaką jest francuski przez Skype.

Kluczem do skutecznej nauki jest przygotowanie kursu do każdego ucznia biorąc pod uwagę jego umiejętności, potrzeby i preferencje. W Szkole LingTutor  uczymy właśnie w taki sposób. Zamiast przerabiać książki dopasowujemy materiały dla każdego z osobna. Rezultaty jakie osiągają nasi uczniowie są dzięki temu wyjątkowo dobre.

Język francuski uczony przez Skype pozawala na większą wygodę niż tradycyjne kursy.

Nauka francuskiego przez Skype

W naszej szkole zawsze skupiamy się na odpowiednim doborze materiałów, tak aby nie tylko dobrze przedstawiały wiedzę, ale też były dopasowane do potrzeb i zainteresowań ucznia, a nawet atrakcyjne wizualnie.

Nasza wirtualna tablica nie stawia ograniczeń technicznych, dzięki czemu można uczyć się zupełnie swobodnie, tak jakby było się obok nauczyciela.

Czy wiesz, że korepetycje z francuskiego w wersji online są równie skuteczne co tradycyjne?

Tradycyjne korepetycje i kursy językowe zawsze wiązały się z koniecznością dojazdu. W dzisiejszych czasach, kiedy żyjemy coraz szybciej każda oszczędność czasu jest ważna. Dlatego powstała nasza szkoła językowa – zapisz się i zobacz czy francuski przez Skype jest odpowiedni dla Ciebie.

Najważniejsza jest dla nas selekcja odpowiednich nauczycieli. Zapisując się do nas masz pewność, że nie będzie uczyła Cię studentka anglistyki, tylko doświadczona lektorka z dyplomem renomowanej uczelni.

W naszej szkole uczymy przez Skype ale możesz też wybrać inny komunikator.

Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego ucznia może osiągać wyjątkowo dobre rezultaty nauki. Każdy potrzebuje języka do innych celów i każdy inaczej przyswaja wiedzę, dlatego też nie wykorzystujemy jednej metody nauczania, a także nie przerabiamy książek. Taka nauka jest bardzo wymagająca dla nauczyciela, dlatego nasza szkoła zatrudnia tylko najlepszych lektorów. Francuski przez Skype w LingTutor

W takiej formie nauka jest bardzo wygodna, ponieważ nie musisz dojeżdżać do lektora. Nie bez znaczenia są również brak kosztów dojazdu. Dodatkowo cena lekcji zaczyna się już od 30 zł. za godzinę lekcyjną.