Hiszpański przez Skype – lekcje w LingTutor

Nowe technologie pozwoliły na rozwój każdej dziedziny wiedzy, w tym także nauki języków. Nauka na odległość staje się coraz bardziej popularna, dzięki wygodzi i brakowi problemów z dojazdem. W obecnym świecie, przy ciągłym deficycie czasu jest to bardzo ważne. Hiszpański przez Skype to nauka wygodna, tania, a przede wszystkim bardzo skuteczna. Zatrudniamy tylko najlepszych nauczycieli, z wyższym wykształceniem językowym i pedagogicznym, z doświadczeniem i odpowiednim podejściem do ucznia.

Lekcje hiszpańskiego przez Skype

W LingTutor uczymy języka hiszpańskiego przez Skype i platformę do nauki online.

Nasi lektorzy to wybitni specjaliści, a także wyjątkowo sympatyczne osoby. Dzięki temu nauka u nas jest nie tylko skuteczna, ale też odbywa się w przyjemnej atmosferze. Zapomnij o stresie i presji znanych z tradycyjnej szkoły.

Dzięki komunikatorowi Skype oraz naszej platformie e-learningowej nauka staje się nie tylko bardzo wygodna i skuteczna, ale także bardzo przyjemna. Nie od dziś wiadomo, że człowiek najlepiej uczy się kiedy jest rozluźniony i dobrze się bawi. Staramy się, żeby właśnie tak wyglądały nasze lekcje.

Nauka hiszpańskiego nie musi być nudna- z nami to doskonała zabawa!

Nie ma znaczenia w jakim jesteś wieku, do czego potrzebny Ci język obcy i jaki jest Twój obecny poziom jego znajomości- hiszpański przez Skype jest dla każdego!

Nowa metoda nauki języka, jaką są korepetycje przez internet, pozwala połączyć wygodę nauki online, ze skutecznością lekcji indywidualnych.

Język hiszpański jest wyjątkowo pięknym językiem a do tego wcale nie jest trudno się go nauczyć.

Materiały do zajęć przygotowujemy indywidualnie, specjalnie dla danego ucznia. Staramy się, aby zawsze przypominały to, z czym uczeń spotyka się w realnym życiu, dlatego często używamy artykułów z gazet internetowych, filmów z youtube itd.

Do komunikacji audio-video używamy Skype, a poza nim również platformy umożliwiającej między innymi wspólne wykonywanie ćwiczeń i oglądanie filmów z internetu.

Dzięki lekcji pokazowej całkowicie za darmo, możesz samodzielnie przekonać się jak wygodna i skuteczna jest taka forma nauki. Nasze ceny mieszczą się w przedziale od 30 do 45 zł (zależą od rodzaju pakietu), dlatego dla nikogo nie powinny być dużym obciążeniem. Zapisz się już dziś- czekamy na Ciebie!

Korepetycje przez Skype z hiszpańskiego- zobacz jakie to proste!

Nasi nauczyciele przygotowują materiały z myślą o realnych, życiowych sytuacjach, w których może znaleźć się każdy z nas, zarówno na wakacjach w kraju hiszpańskojęzycznym czy w biznesie.

Komunikator Skype w połączeniu z naszą nowatorską platformą e-learningową pozwalają uczyć się bardzo wygodnie w domowym zaciszu. Gwarantujemy, że nie odczujesz różnicy w porównaniu z tradycyjnymi korepetycjami!

Nauczyciel na lekcjach zawsze jest do Twojej dyspozycji, nigdy nie zostawi Cię samego z ćwiczeniem.

Dzięki całkowicie darmowej lekcji pokazowej, możesz przekonać się jak wygodna i skuteczna jest ta forma nauki. Zobacz sam jak skuteczną formą nauki jest hiszpański przez Skype.