Jak działa nasza szkoła języka angielskiego online?

W XXI wieku powszechny dostęp do Internetu zrewolucjonizował bardzo wiele branż, w tym także edukację. Odległość dzieląca nauczyciela od ucznia przestała mieć tak duże znaczenie jak dotychczas. Internet umożliwił powstanie nowych usług, takich jak np. lekcje przez Skype, z których możesz korzystać w naszej szkole języka angielskiego online.

Zdalne lekcje przez Skype z języków obcych

Aby uczyć się z dobrym lektorem nie musisz już do niego przyjeżdżać. Jeśli masz w miarę sprawny komputer z dostępem do Internetu już wystarczy to, żeby korzystać z korepetycji online! Nie musisz nawet instalować żadnego oprogramowania. Platforma e-learningowa jakiej używamy do nauki działa przez każdą przeglądarkę internetową. Poza nią do komunikacji audio-video używamy komunikatora Skype (daje najlepsza jakość obrazu i dźwięku). W związku z tym widzisz i słyszysz lektora, wspólnie z nim pracujesz nad materiałami jakie dla Ciebie przygotował, oglądacie wspólnie filmy do nauki czy słuchacie nagrań w obcym języku. Wszystko z poziomu Twojego fotela!

Czy zdalne lekcje przez Skype to przyszłość edukacji?

Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna. Pandemia pokazała jednak, że czasem nie ma innej możliwości nauki jak tylko zdalna.


Nasza szkoła specjalizuje się w nauce online, dlatego zdążyliśmy zdobyć już odpowiednie w tej branży doświadczenie. Staramy się uczyć w taki sposób, aby uczeń czuł się jak siedząc obok swojego lektora.
Na naszych lekcjach lektor sam dostosuje do Ciebie metodę nauki i przygotuje indywidualny kurs, dlatego o ich efektywność nie musisz się martwić. Możesz być pewien, że z nami się nauczysz!


Nie każdy ma możliwość znaleźć dobrego nauczyciela w miejscu zamieszkania, teraz to już nie jest problem. Dopasujemy dla ciebie nauczyciela, który będzie Ci odpowiadał i będzie mieć dla Ciebie czas w terminach jakie sobie wybierzesz.

Nauka języka angielskiego może być ciekawsza dzięki lekcją odbywanym online indywidualnie z lektorem.

Nie ma znaczenia czy uczysz się do egzaminów, dla siebie, przed urlopem poza Polską, czy potrzebujesz wyjechać za granicę do pracy. Nie ma znaczenia w jakim jesteś wieku, oraz jaki jest Twój poziom znajomości języka obcego. Posiadamy specjalistów w każdej dziedzinie i dobieramy ich indywidualnie do ucznia.
Nie potrzebujesz mieć specjalnego sprzętu- do korzystania z naszych usług wystarczy zwykły laptop. Nawet kamera nie jest konieczna, aczkolwiek pożądana. Szkoła języka angielskiego online taka jak LingTutor umożliwia naukę tego języka z poziomu własnego fotela 🙂

Przyszłość jest dziś!


Nie ma znaczenia w jakim jesteś wieku, do czego potrzebny Ci język obcy i jaki jest Twój obecny poziom jego znajomości. Nasza szkoła online jest dla każdego – przekonaj się sam na lekcji próbnej!