Jak korzystać z lekcji online w LingTutor

1. Zamawianie lekcji

Aby zamówić lekcję na przejdź do TERMINY i kliknij na wybranym terminie lektora.

Termin może w każdej chwili przestać być wolny, ponieważ może go zamówić inna osoba. Poza tym termin przestaje być dostępny 24 godziny wcześniej. Możesz zamawiać dowolną ilość lekcji na przyszłość, a później masz możliwość ich odwołania.

Pierwszą lekcję należy zamówić samodzielnie. Kolejne można zamawiać samemu lub poprosić lektora, żeby zamówił w Twoim imieniu. Zamówienie lekcji powoduje pobranie kwoty z Twojego wirtualnego konta finansowego. Po rejestracji na LingTutor masz na tym koncie 10 zł- wystarcza na zamówienie lekcji próbnej.

Jeśli chcesz zamówić pełną lekcję, najpierw musisz doładować swoje wirtualne konto, tak jak np. telefon na kartę. Musisz jednak posiadać środki na swoim wirtualnym koncie finansowym w serwisie. Jeśli doładujesz przez PayU środki znajdą się w serwisie natychmiast, jeśli przelewem może to potrwać od jednego do kilku dni.

2. Odwołania lekcji

Odwołanie lekcji powoduje zwrot kwoty pobranej przy zamówieniu, zależnie od czasu odwołania:

  • Odwołanie ponad 48 godzin przed lekcją (zwrot 100%)
  • Odwołanie pomiędzy 24 a 48 godzin przed lekcją (zwrot 90%)
  • Odwołanie pomiędzy 2 a 24 godziny przed lekcją (zwrot 50%)
  • Odwołanie poniżej 2 godzin przed lekcją (zwrot 25%)
  • Nieobecność/odwołanie poniżej 5 minut przed lekcją (brak zwrotu)
  • Problemy u lektora, lub odwołanie przez lektora (zwrot 100%)

3. Rezerwacja terminów na dłuższy okres

Zamówienie lekcji wiąże się z pobraniem opłaty, ponieważ lektor musi ją przygotować. Możesz także zarezerwować dla siebie terminy na dowolny okres, bez ponoszenia kosztów. Rezerwacja mija jednak na tydzień przed terminem, dlatego na każdym zarezerwowanym na przyszłość terminie, należy później zamówić lekcję.

4. Konto rodzinne

Serwis posiada konta rodzinne. Każdy członek rodziny loguje się osobno, ale wszyscy są powiązani z jednym wirtualnym kontem finansowym. Każdy odbywa tyle lekcji ile potrzebuje w dowolnym czasie, aż do wyczerpania środków na wirtualnym koncie. Opiekun może zamawiać lekcje w imieniu swoich podopiecznych i ma pełny wgląd w ich przerobione lekcje. Opiekun również sam pobierać lekcje.

5. Materiały do lekcji

Lektor może do każdej lekcji dodawać dla Ciebie materiały w LingTutor, ale nie każdy lektor korzysta z tej funkcji.

Aby otworzyć materiały przejdź do MATERIAŁY a następnie kliknij „Otwórz”.

Niektóre przeglądarki internetowe na urządzeniach mobilnych mogą nie otwierać prawidłowo platformy. W takiej sytuacji spróbuj użyć innej przeglądarki.


Jeśli masz problemy z połączeniem zajrzyj do naszego poradnika poniżej.