Jak wyglądają nasze lekcje angielskiego online przez Skype?

Nauka języka obcego nigdy nie była prostsza. Nasza szkoła prowadzi zdalne lekcje angielskiego przez Skype. Niskie ceny, brak kosztów dojazdu, najlepsi nauczyciele oraz ciekawe materiały czynię naszą ofertę bardzo atrakcyjną. Zapraszamy!

Edukacja i praca zdalna to przyszłość!

Zdalne lekcje języka angielskiego przez Skype

Nowe technologie informatyczne pozwoliły na rozwój każdej dziedziny wiedzy, w tym też nauki języków. Nauka na odległość staje się coraz bardziej popularna, dzięki wygodzi i brakowi problemów z dojazdem. W obecnym świecie, przy ciągłym deficycie czasu jest to bardzo ważne.

Ucząc się u nas otrzymujesz coś więcej niż tylko korepetycje z lektorem- otrzymujesz dostęp do wyjątkowej platformy e-learningowej dzięki której możesz uczyć się samodzielnie. Jeśli lubisz uczyć się samemu, nie ma problemu- z nauczycielem spotykać się będziesz rzadziej, głównie żeby sprawdzić Twoje postępy i zapobiec nabieraniu złych nawyków.

Lekcje języka angielskiego przez Skype to doskonała alternatywa dla tradycyjnych lekcji

Lekcje online przez Skype to nauka wygodna, tania, a przede wszystkim bardzo skuteczna. Zatrudniamy tylko najlepszych nauczycieli, z wyższym wykształceniem językowym i pedagogicznym, z doświadczeniem i odpowiednim podejściem do ucznia.

Niska cena i brak kosztów dojazdu to dodatkowe zalety tego typu nauki, niewątpliwie nie do przecenienia. Nie znajdziesz wygodniejszej i tańszej formy nauki języka obcego!

Wielokrotnie nauczyliśmy osoby, przekonane, że język angielski je przerasta. Tak naprawdę jest znacznie prostszy do nauczenia niż myślisz. Przekonaj się sam!

Lekcje zdalnie przez Skype to wygoda i efektywność nauki

Czy zdalne lekcje mogą być skuteczne tak samo jak tradycyjne- stacjonarne korepetycje? Oczywiście, że tak! W szkole LingTutor nauczysz się angielskiego przez Skype, równie efektywnie, ale znacznie wygodniej niż na zwykłych lekcjach!

Istnieje wiele szkodliwych stereotypów dotyczących nauki języków obcych: niektórzy nie mają talentu, dobrze mogą nauczyć się tylko dzieci itd. Tak naprawdę większość ludzi może nauczyć się dobrze języka, wystarczy odpowiednie podejście do danej osoby.

Kluczem do skutecznej nauki jest przygotowanie kursu do każdego ucznia biorąc pod uwagę jego umiejętności, potrzeby i preferencje. W Szkole LingTutor  uczymy właśnie w taki sposób. Zamiast przerabiać książki dopasowujemy materiały dla każdego z osobna. Rezultaty jakie osiągają nasi uczniowie są dzięki temu wyjątkowo dobre.

Lekcje angielskiego w nowoczesnej formie

Wszyscy nasi nauczyciele posiadają wyższe wykształcenie filologiczne, są również bardzo dobrymi metodykami. Dzięki temu możemy przeprowadzać lekcje dostosowane indywidulnie do potrzeb i możliwości ucznia.

Na lekcji próbnej nauczyciel poznaje ucznia, dzięki czemu może przygotować kurs specjalnie dla niego. Nie ma znaczenia, czy jesteś słuchowcem, wzrokowcem, kinestykiem i na jakim poziomie zaawansowania jesteś. Możesz być pewien, że na naszych korepetycjach przez Skype nauczysz się języka, nawet jeśli nie masz do tego predyspozycji.

Elastyczne pakiety lekcji pozwalają dopasować naukę do swoich możliwości finansowych i wolnych  terminów.

Zdalne lekcje przez Skype z angielskiego to naprawdę skuteczna metoda. Skorzystaj z darmowej lekcji pokazowej i sam się o tym przekonaj, dołączając tym samym do grona naszych zadowolonych i nauczonych klientów.