Korepetycje online – nauka w LingTutor

W dzisiejszych czasach Internet zrewolucjonizował bardzo wiele branż, w tym oczywiście także edukację. Odległość dzieląca nauczyciela od ucznia przestała mieć znaczenie dzięki nauce takiej jak korepetycje online z języków obcych.

Czym są korepetycje online z języków obcych?

Nie każdy ma możliwość znaleźć dobrego nauczyciela w miejscu zamieszkania, teraz to już nie jest problem. Dopasujemy dla ciebie nauczyciela, który będzie Ci odpowiadał i będzie mieć dla Ciebie czas w terminach jakie sobie wybierzesz.

Nie ma znaczenia czy uczysz się do egzaminów, dla siebie, przed urlopem poza Polską, czy potrzebujesz wyjechać za granicę do pracy. Nie ma znaczenia w jakim jesteś wieku, oraz jaki jest Twój poziom znajomości języka. Posiadamy specjalistów w każdej dziedzinie i dobieramy ich indywidualnie do ucznia.

Nie potrzebujesz mieć specjalnego sprzętu- do korzystania z naszych usług wystarczy zwykły laptop z wbudowanym mikrofonem. Nawet kamera nie jest konieczna, aczkolwiek pożądana.

Korepetycje online to nowoczesna i wygodna forma nauki, którą na pewno polubisz!

Korepetycje online z języka angielskiego – nauka przez internet

Nie ma znaczenia w jakim jesteś wieku, do czego potrzebny Ci język obcy i jaki jest Twój obecny poziom jego znajomości. Uczymy każdego.

Częstym problemem w nauce języka jest konieczność dojazdu na naukę. Nie każdy ma taką możliwość, poprzez brak czasu, czy miejsce zamieszkania i brak dobrych nauczycieli w pobliżu. Teraz to nie problem- najlepsi nauczyciele są do Twojej dyspozycji przez internet!

Niemiecki przez Skype to stosunkowo nowa metoda nauki tego języka, jednakże prężnie się rozwijająca. Za granicą taka forma nauki jest już bardzo popularna, w Polsce ze wzglądu na wolniejszy internet sprawiała sporo problemów, jednakże teraz technicznie jest już możliwa.

Ucz się angielskiego w LingTutor na korepetycjach w wersji online.

W naszej szkole możesz dowolnie wybrać sobie sposób nauki. Lekcje mogą trwać dowolną długość i odbywać się z dowolną częstotliwością. Terminy również są bardzo elastyczne. Co więcej- masz dostęp do kalendarza lektora, dzięki czemu nigdy nie zapomnisz kiedy odbywa się lekcja.

Platforma e-learningowa z której korzystamy jest jedną z najlepszych na rynku. Daje bardzo szerokie możliwości, dzięki czemu nie odczujesz nawet, że Twój lektor znajduje się właśnie setki kilometrów od Ciebie! Do komunikacji audio-video używamy komunikatora Skype.

Nigdy nie zostawiamy na lekcjach ucznia samego. Zawsze lektor pomaga uczniowi w wykonywanych przez niego ćwiczeniach.

Nie zwlekaj- zajrzyj na naszą stronę i sam przekonaj się jak skuteczne są korepetycje online.