Korepetycje online z angielskiego

W szkole LingTutor wielokrotnie nauczyliśmy osoby, przekonane, że język angielski je przerasta. Tak naprawdę jest znacznie prostszy do nauczenia niż myślisz. Ucz się języka szybko i wygodnie- korepetycje online z angielskiego!

Korepetycje z angielskiego przez internet czyli nauka online 🙂

Musisz wiedzieć, że tradycyjne formy nauczania nie zawsze sprawdzają się w nauce angielskiego. Klasy w szkołach publicznych są zdecydowanie za duże, aby każdy uczeń mógł się wypowiedzieć. Konwersacja jest zawsze niezbędna w nauce języka dlatego osoby uczące się tylko w szkołach potrafią co najwyżej pisać i czytać po angielsku, ale ze słuchaniem (o mówieniu już nie wspominając) jest niestety znacznie gorzej.

Korepetycje z angielskiego online stają się coraz popularniejsze

W naszej szkole skupiamy się na konwersacjach, dzięki czemu uczniowie po naszych kursach nigdy nie musza się obawiać rozmowy z obcokrajowcami. Nasi nauczyciele przygotowują materiały z myślą o realnych, życiowych sytuacjach, w których może znaleźć się każdy z nas, zarówno na wakacjach w kraju angielskojęzycznym czy w biznesie.

Nie ma lepszej metody nauki angielskiego niż lekcje sam na sam z lektorem. Kursy grupowe nie pozwalają wypowiedzieć się każdemu ze słuchaczy, natomiast na korepetycjach można mówić dokładnie tyle ile potrzeba. Korepetycje odbywane w wersji online są równie skuteczne.

Korepetycje online z angielskiego pozwolą Ci nauczyć się nie wychodząc z własnego domu!

Komunikator Skype w połączeniu z naszą nowatorską platformą e-learningową pozwalają uczyć się bardzo wygodnie w domowym zaciszu. Gwarantujemy, że nie odczujesz różnicy w porównaniu z tradycyjnymi korepetycjami!

Korepetycje stacjonarne czy w wersji online?

Nie ma znaczenia czy uczysz się do egzaminów, dla siebie, przed urlopem poza Polską, czy potrzebujesz wyjechać za granicę do pracy. Nie ma znaczenia w jakim jesteś wieku, oraz jaki jest Twój poziom znajomości języka. Posiadamy specjalistów w każdej dziedzinie i dobieramy ich indywidualnie do ucznia.

Kursy online w LingTutor to nauka którą polubisz!

Nie potrzebujesz mieć specjalnego sprzętu- do korzystania z naszych usług wystarczy zwykły laptop z wbudowanym mikrofonem. Nawet kamera nie jest konieczna, aczkolwiek pożądana.

Nauka angielskiego online to efektywność lekcji indywidualnych i wygoda kursów przez internet

Nie bez znaczenia są również niskie koszty takiej nauki- jedna lekcja z pakietu kosztuje tylko 30 zł., to znacznie mniej niż na tradycyjnych korepetycjach.  Oczywiście nie płacisz dodatkowo za dojazd.

Dzięki elastycznym terminom możesz uczyć się kiedy tylko masz ochotę- codziennie od 8:00 do 21:00, prócz niedziel. Jeśli potrzebujesz uczyć się w innych godzinach również jest to możliwe, ale za dopłatą. Zajrzyj na naszą stronę i naucz się wreszcie języka! Korepetycje z angielskiego online w LingTutor.