Korepetycje online z języka francuskiego

Niestety tradycyjne formy nauczania nie zawsze sprawdzają się w nauce francuskiego. Klasy w szkołach publicznych są zdecydowanie za duże, aby każdy uczeń mógł się wypowiedzieć. Konwersacja jest zawsze niezbędna w nauce języka dlatego osoby uczące się tylko w szkołach potrafią co najwyżej pisać i czytać po francusku, ale ze słuchaniem i mówieniem jest niestety znacznie gorzej. Rozwiązaniem są korepetycje online z francuskiego.

Nowa forma nauki- korepetycje z francuskiego w wersji online

W naszej szkole skupiamy się na konwersacjach, dzięki czemu uczniowie po naszych kursach nigdy nie musza się obawiać rozmowy z obcokrajowcami.

Ucząc się u nas otrzymujesz coś więcej niż tylko korepetycje z lektorem- otrzymujesz dostęp do wyjątkowej platformy e-learningowej dzięki której możesz uczyć się samodzielnie. Jeśli lubisz uczyć się samemu, nie ma problemu- z nauczycielem spotykać się będziesz rzadziej, głównie żeby sprawdzić Twoje postępy i zapobiec nabieraniu złych nawyków.

Na platformie możesz rozwiązywać ćwiczenia, samodzielnie lub wspólnie z nauczycielem, możesz oglądać filmy, słuchać nagrań dźwiękowych, grać w gry i zabawy językowe i znacznie więcej! Możesz też wydrukować sobie dowolne ćwiczenie, jeśli nie lubisz uczyć się na ekranie.

Korepetycje online (przez internet) z języka francuskiego

W LingTutor nauczysz się języka francuskiego szybciej niż sądzisz, bez wychodzenia z domu!

Najlepszą metodą nauki języków obcych (np. francuskiego) są korepetycje czyli nauka indywidualna z lektorem. Nie ma znaczenia czy są odbywane stacjonarnie czy online- zawsze pozwalają bardzo szybko nauczyć się francuskiego.

Koszt lekcji zależy od ilości wykupionych. Jesteśmy bardzo elastyczni więc możesz kupować lekcje pojedynczo za 45 zł, lub po kilka, kilkanaście, kilkadziesiąt. Im więcej lekcji wykupisz, tym niższa cena każdej z nich.

Nie musisz kupować w ciemno, zapisz się na lekcję pokazową, gdzie poznasz nauczyciela, możliwości naszej platformy oraz przykładowe materiały do nauki. Lekcja jest darmowa i trwa powyżej 15 min.

Szkoły publiczne oraz różnorakie kursy grupowe nigdy nie sprawdzają się jeśli chodzi o naukę niemieckiego. Aby dobrze nauczyć się języka zawsze potrzebna jest konwersacja, niestety w większych grupach jest to zazwyczaj niemożliwe. Nie od dziś wiadomo, że najlepszym sposobem na naukę języka są indywidualne lekcje, czyli korepetycje. Dzięki rozwojowi techniki, zlikwidowana zostało podstawowa przeszkoda w nauce z dobrym nauczycielem- konieczność dojazdu!

Korepetycje online z francuskiego to możliwości jakich nie było nigdy wcześniej- można odbywać lekcje w dowolnym miejscu- w domu, w kawiarni, czy nawet w podróży, mimo, że nauczyciel jest setki kilometrów dalej, może nawet w innej strefie czasowej! To prawdziwa rewolucja w nauce, nie tylko niemieckiego czy innych języków obcych.

Wszyscy nasi nauczyciele posiadają wyższe wykształcenie filologiczne, są również bardzo dobrymi metodykami. Dzięki temu możemy przeprowadzać lekcje dostosowane indywidulnie do potrzeb i możliwości ucznia.

Lekcje francuskiego nie musza być nudne!

Na lekcji próbnej nauczyciel poznaje ucznia, dzięki czemu może przygotować kurs specjalnie dla niego. Nie ma znaczenia, czy jesteś słuchowcem, wzrokowcem, kinestykiem i na jakim poziomie zaawansowania jesteś. Możesz być pewien, że na naszych korepetycjach przez Skype nauczysz się języka, nawet jeśli nie masz do tego predyspozycji.

Wystawiamy faktury oraz certyfikaty ukończenia danego poziomu. Umożliwiamy płatności w dowolnej walucie oraz kartą płatniczą.

Jeśli się wahasz, nie ma problemu- możesz odbyć lekcję pokazową za darmo. Zapisz się na korepetycje z francuskiego online już teraz!