Korepetycje online z hiszpańskiego w szkole LingTutor

Szkoła LingTuror prowadzi korepetycje online z hiszpańskiego oraz innych języków obcych. Taka forma nauki nie różni się od tradycyjnych korepetycji twarzą w twarz z nauczycielem, jest jednak od nich znacznie wygodniejsza, dzięki możliwości nauki w dowolnym miejscu, np. we własnym domu, czy np. w kawiarni.

Oferujemy:

  • lekcje ekspresowe, czyli doraźna pomoc
  • korepetycje,
  • konsultacje,
  • konwersacje na dowolny temat,
  • ćwiczenia poprawiające płynność i wymowę.
  • kursy specjalistyczne np. język hiszpański w biznesie,

Zatrudniamy tylko nauczycieli, którzy spełniają bardzo wysokie wymagania znajomości języka i ponadto są lubianymi przez swoich uczniów osobami.

Korepetycje w wersji online z hiszpańskiego? Czemu nie!

Korepetycje online (przez internet) z języka hiszpańskiego

Język hiszpański jest niepodważalnie  najbardziej potrzebnym obecnie językiem obcym. Jego nieznajomość oznacza wykluczenie człowieka z życia kulturalnego. Jeśli uważasz, że Twoja znajomość języka mogłaby być lepsza zapisz się do nas na korepetycje online z hiszpańskiego– na pewno nie pożałujesz!

Stacjonarne korepetycje nie bez powodu uważane są za bardzo skuteczna formę nauki hiszpańskiego. Dzięki szkole LingTutor lekcje możesz odbywać online czyli przez internet- we słanym domu z najlepszymi lektorami!

Każda nasza lekcja trwa przynajmniej 45 minut, ale najcześniej jest trochę przedłużana. Po jej zakończeniu możesz wejść do naszej platformy e-learningowej i powtarzać materiał samodzielnie- jest dostępna w dowolnym czasie.

Język hiszpański jest piękny i… wcale nie jest trudny!

Dzięki darmowej lekcji próbnej możesz zobaczyć jak wygląda nauka tego typu, na pewno Ci się spodoba. Taka lekcja jest krótsza od pozostałych i ma na celu:

  • poznanie możliwościami naszej platformy do nauki,
  • poznanie swojego lektora,
  • określenie Twojego poziomu znajomości hiszpańskiego.

Prywatne lekcje od zawsze uważane były za najlepsza formę nauki języka obcego. Poprzez konieczność dojazdu do nauczyciela zawsze były jednak dosyć kłopotliwe. Rozwój internetu rozwiązał ten problem i teraz możesz uczyć się online.

Korepetycje z hiszpańskiego tradycyjne czy online? Jedne i drugie są bardzo skuteczne, ale online dają znacznie większą wygodę!

Korepetycje z hiszpańskiego online to wygoda, niska cena i efektywność nauki w jednym. Zajrzyj do nas na stronę i zapisz się na pokazową lekcję próbną.