Korepetycje online z włoskiego

Szkoła LingTutor prowadzi korepetycje online z włoskiego za pomocą nowatorskich technologii- poprzez Skype oraz innowacyjną platformę e-learningową. Korepetycje online to wygoda nauki w zaciszu swojego domu w połączeniu ze skutecznością nauki z najlepszym nauczycielem. Nasze ceny są bardzo niskie w porównaniu ze zwykłymi korepetycjami, a ponadto odchodzi koszt dojazdu do szkoły.

Korepetycje online z języka włoskiego

Korepetycje z włoskiego online- dlaczego tak bardzo zyskują na popularności?

Lekcje dla każdego ucznia przygotowujemy indywidualnie,  biorąc pod uwagę jego umiejętności oraz potrzeby. Każdy człowiek przyswaja wiedzę inaczej – może być słuchowcem, wzrokowcem czy też kinestykiem. W związku z tym indywidualne podejście daje zawsze najlepsze rezultaty jeśli chodzi o szybkość nauki włoskiego.

Czy korepetycje z włoskiego online (przez internet) mogą być równie skuteczne jak tradycyjne korepetycje? Oczywiście, że tak! Zapisz się do nas na lekcje i przekonasz się że to prawda!

Na używanej przez nas platformie możesz uczyć się razem z lektorem lub samodzielnie. Umożliwia ona nie tylko wykonywanie ćwiczeń, ale również jednoczesne słuchanie nagrań, oglądanie filmów a także zabawy językowe. Dostęp do każdej przebytej lekcji masz także samodzielnie w dowolnym momencie. Terminy w których uczymy są w pełni elastyczne, nie uczymy jedynie w soboty wieczorem i w niedziele (ewentualnie za dopłatą). Sprawdź naszą szkołę i zapisz się na darmową, pokazową lekcję włoskiego!

Nauka online w nowoczesnej formie!

Przygotowujemy do egzaminów (w tym matur), pomagamy w kontaktach biznesowych w obcym języku, uczymy przed wyjazdem do pracy, czy na wakacje za granicą. Nie używamy książek- materiały dopasowujemy specjalnie dla konkretnego ucznia. Samą metodę nauczania również dopasowujemy indywidualnie, ponieważ każdy człowiek w inny sposób przyswaja wiedzę. Nie ma znaczenia czy jesteś wzrokowcem, słuchowcem czy może kinestykiem. W naszej szkole możesz wybrać sobie dogodny sposób nauki- lekcje mogą trwać dowolną ilość czasu, a także odbywać się z dowolną częstotliwością. Nasze terminy są bardzo elastyczne. Poza tym masz stały dostęp do grafiku lektora. Zapisz się i zobacz czy korepetycje online z włoskiego są dla Ciebie odpowiednie.

Język włoski jest prostszy niż sądziłeś!

Platforma e-learningowa z której korzystamy należy do zdecydowanie najlepszych na rynku. Daje bardzo duże możliwości- nawet nie odczujesz, że Twój nauczyciel znajduje się setki kilometrów od Ciebie. Do komunikacji audio-video używamy natomiast niezawodnego Skype. Niskie ceny naszych kursów, w połączeniu z brakiem kosztów dojazdu, czynią taką formę nauki niezwykle opłacalną. Dodatkowo przewidujemy też rabaty. Zapisz się do nas na korepetycje z włoskiego online i naucz się wreszcie języka!