Kurs angielskiego online z lektorem przez Skype

Nauka języka angielskiego nigdy nie była tak prosta jak teraz. Wystarczy, że posiadasz komputer z dostępem do internetu i zainstalowany komunikator Skype i już możesz odbyć kurs angielskiego online z lektorem! Ta nowa metoda nauki języka, pozwala połączyć wygodę nauki online, ze skutecznością lekcji indywidualnych.

Kurs angielskiego indywidualnie z lektorem

Kursy z lektorem przez Skype czyli angielski online

W nauce języka angielskiego zdecydowanie najważniejszy jest dobry nauczyciel, dlatego też zatrudniamy tylko najlepszych pedagogów. Wszyscy mają bogate doświadczenie metodyczne zdobyte w szkołach, na kursach czy lekcjach indywidualnych. Poza tym, każdy nasz lektor jest też bardzo sympatyczną osobą, lubianą przez swoich uczniów.

Nasi nauczyciele to tylko pedagodzy z wykształceniem metodycznym, perfekcyjnie znający język obcy, o bogatym doświadczeniu. Są poza tym bardzo miłymi osobami lubianymi przez uczniów.

Ucząc się przez internet szybko docenisz wygodę jaką daje możliwość nauki we własnym domu. Nie bez znaczenia jest też wyeliminowanie kosztów dojazdu a także związana z tym oszczędność czasu.

Nauka na kursach online to przyszłość edukacji

Niskie ceny lekcji, w połączeniu z brakiem kosztów dojazdu, czynią taką formę nauki bardzo opłacalną. Uwzględniamy też atrakcyjne rabaty. Zapisz się na kurs angielskiego online z lektorem w szkole LingTutor!

Uczymy różnych języków obcych. Każdy z naszych nauczycieli posiada wyższe wykształcenie filologiczne, oraz bogate doświadczenie w nauce zarówno grupowej, jak i indywidualnej.

Uczy się angielskiego w LingTutor!

Na lekcji próbnej nauczyciel poznaje ucznia, dzięki czemu może przygotować kurs specjalnie dla niego. Nie ma znaczenia, czy jesteś słuchowcem, wzrokowcem, kinestykiem i na jakim poziomie zaawansowania jesteś. Możesz być pewien, że na naszych korepetycjach przez Skype nauczysz się języka, nawet jeśli nie masz do tego predyspozycji.

Elastyczne pakiety lekcji pozwalają dopasować naukę do swoich możliwości finansowych i wolnych terminów.

Nawet najlepsza technika jest nic nie warta, jeśli szkoła nie posiada dobrych nauczycieli. Nasi lektorzy to wybitni specjaliści od nauki języków. Każdy ma wyższe wykształcenie metodyczne, a dodatkowo jest bardzo sympatycznym człowiekiem.

Internetowe kursy z lektorem są znacznie bardziej efektywne niż kursy odbywane samodzielnie. Obecność lektora motywuje do pracy i pomaga pracować nad prawidłową wymową angielskiego.

W LingTutor znajdziesz najlepsze kursy angielskiego z lektorem online

Nie ma znaczenia Twój wiek, poziom znajomości języka i Twoje zdolności- możesz być pewien, że z nami rozmowa w obcym języku przestanie być dla Ciebie problemem.

Niska cena i brak kosztów dojazdu to dodatkowe zalety tego typu nauki, niewątpliwie nie do przecenienia. Nie znajdziesz wygodniejszej i tańszej formy nauki języka obcego!

Wielokrotnie nauczyliśmy osoby, przekonane, że język angielski je przerasta. Tak naprawdę jest znacznie prostszy do nauczenia niż myślisz. Przekonaj się sam- zapisz się na kurs języka angielskiego z lektorem online!