Kurs niemieckiego indywidualnie z lektorem online

Wśród wielu kursów językowych wyróżnia się kurs niemieckiego z lektorem online. Jego ideą jest wierne odzwierciedlenie korepetycji tradycyjnych, ale przez internet, bez fizycznej bliskości ucznia i nauczyciela. Dzięki rozwojowi internetu, zarówno w warstwie sieciowej jak i aplikacji e-learningowych, taka nauka jest jak najbardziej możliwa. Nasza szkoła przez kilka lat swojej działalności zdążyła wyspecjalizować się w nauce tego typu.


Kurs języka niemieckiego online pozwala na bezpośredni kontakt z lektorem

Indywidualne kursy online z języka niemieckiego z lektorem

Zdajemy sobie sprawę, że technologia, nawet najlepsza niewiele znaczy, jeśli nauczyciel nie jest wystarczająco kompetentny, dlatego też w szkole LINGTUTOR skupiamy się na zatrudnianiu najlepszych pedagogów- świetnie znających język, jego metodykę, a także mających dobry kontakt z uczniami.
Nie jest dla nas problemem brak stałych godzin nauki- jesteśmy bardzo elastyczni i dostosujemy się do Ciebie. Możesz uczyć się zarówno rano, jak i wieczorem czy w sobotę. Zajęcia nocne i niedzielne wymagają dopłaty.


Do korzystania z naszych usług wystarczy zwykły laptop wyposażony w mikrofon i ewentualnie kamerę. Mile widziane są również słuchawki z mikrofLingTutorm, ale nie są konieczne. Nasza platforma działa bez instalacji a Twoje lekcje, wraz z materiałami przechowywane są w chmurze.


Na naszych lekcjach masz zagwarantowaną opiekę nauczyciela przez cały czas trwania lekcji. Twój lektor nigdy nie wyjdzie na kawę, każąc Ci samodzielnie wykonywać ćwiczenie.

Kursy języka niemieckiego w stacjonarnej formie od początku pandemii w 2020 roku nie zawsze mogły się odbywać. Na szczęście zostały kursy online- te prowadzone indywidualnie z lektorem są równie skuteczne co stacjonarne, a za to znacznie wygodniejsze!

Nauka niemieckiego jest najbardziej efektywna kiedy uczymy się z lektorem


Dzięki lekcji pokazowej całkowicie za darmo, możesz samodzielnie przekonać się jak wygodna i skuteczna jest taka forma nauki. Nasz kurs niemieckiego z lektorem online dostosowujemy indywidualnie według potrzeb i możliwości każdego ucznia, co oczywiście przekłada się na skuteczność nauki.

Tradycyjne formy nauczania nie zawsze sprawdzają się w nauce niemieckiego. Klasy w szkołach publicznych są zdecydowanie za duże, aby każdy uczeń mógł się wypowiedzieć. Konwersacja jest zawsze niezbędna w nauce języka dlatego osoby uczące się tylko w szkołach potrafią co najwyżej pisać i czytać po niemiecku, ale ze słuchaniem (o mówieniu już nie wspominając) jest niestety znacznie gorzej.
W naszej szkole skupiamy się na konwersacjach, dzięki czemu uczniowie po naszych kursach nigdy nie musza się obawiać rozmowy z obcokrajowcami.


Nasza szkoła do nauki używa komunikatora Skype oraz platformy e-learningowej, dającej bardzo szerokie możliwości interakcji z nauczycielem. Platforma pozwala również uczyć się samodzielnie, pomiędzy lekcjami, bez udziału lektora. Kurs języka niemieckiego online z lektorem to najlepszy sposób na naukę.

Kurs z lektorem online to przyszłość edukacji


Nauczyciel na lekcjach zawsze jest do Twojej dyspozycji, nigdy nie zostawi Cię samego z ćwiczeniem.
Dzięki całkowicie darmowej lekcji pokazowej, możesz przekonać się jak wygodna i skuteczna jest ta forma nauki.