Lekcje angielskiego przez internet z lektorem

Jak najlepiej nauczyć się języka- polecamy lekcje angielskiego przez internet z lektorem. Jest to odpowiedni korepetycje, ale odbywanych online. Dzięki temu możesz uczyć się w Polsce ze świetny lektorem który fizycznie obecny jest np. w Wielkiej Brytanii.

Lekcje przez internet to połączenie wygody pracy online i jakości nauki z lektorem

Język angielski jest w dzisiejszych czasach wszechobecny. Korzystając z komputera spotykamy go na każdym kroku. Jadąc za granicę można się dzięki niemu porozumieć z większością obcokrajowców. Pracodawcy bardzo często wymagają jego znajomości, przynajmniej na poziomie komunikatywnym, lub wyższym. Każdy powinien uczyć się angielskiego, jednakże nie każdy ma na to czas. Dzięki temu, możesz nauczyć się zdecydowanie szybciej niż na jakimkolwiek kursie, a dodatkowo nie tracisz czasu na dojazd! Lekcje angielskiego przez internet są w dzisiejszych czasach coraz popularniejsze.

Nasza szkoła specjalizuje się w nauce tego typu- używamy platformy e-learningowej oraz komunikatora Skype.

Naszą największą zaletą są wykwalifikowani nauczyciele z odpowiednim doświadczeniem. Dzięki wiedzy metodycznej są w stanie przygotować kurs indywidualnie dla każdego ucznia.

Lekcje z lektorem zawsze uchodziły za najbardziej skuteczną formę nauki, szczególnie odbywane sam na sam. Od czasów pandemii spotkania indywidualne stały się utrudnione, ale wciąż możliwe były spotkania przez internet. Nauka języka angielskiego przeniosła się więc do globalnej sieci.

Lekcje języka angielskiego z lektorem przez internet

W LingTutor możesz odbywać lekcje angielskiego indywidualnie z lektorem przez internet

Wystawiamy faktury, oraz certyfikaty znajomości języka angielskiego zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego, po wcześniejszym zrealizowaniu pełnego materiału dla danego poziomu, a więc A1, A2, B1, B2, C1 lub C2.

Kursy angielskiego w LingTutor to nauka efektywna i wygodna!

Częstym problemem w nauce języka jest konieczność dojazdu na naukę. Nie każdy ma taką możliwość, poprzez brak czasu, czy miejsce zamieszkania i brak dobrych nauczycieli w pobliżu. Teraz to nie problem- najlepsi nauczyciele są do Twojej dyspozycji przez internet!

Ta stosunkowo nowa metoda nauki angielskiego, jednakże prężnie się rozwijająca. Za granicą taka forma nauki jest już bardzo popularna, w Polsce ze wzglądu na wolniejszy internet sprawiała sporo problemów, jednakże teraz technicznie jest już możliwa.

Uczymy zawsze według potrzeb ucznia, bez względu na jego wiek, poziom zaawansowania czy szybkość przyswajania wiedzy. Stosujemy bardzo różnorodne materiały, często przygotowywane specjalnie do konkretnej lekcji.

Ucz się angielskiego na kursach online

Do nauki angielskiego używamy nie tylko komunikatora Skype, ale też wirtualnej tablicy, która pozwala prowadzić lekcje podobnie jak klasyczne. Nawet nie odczujesz, że Twój lektor może być setki kilometrów od Ciebie!

Niskie ceny lekcji, w połączeniu z brakiem kosztów dojazdu, czynią taką formę nauki bardzo opłacalną. Uwzględniamy też atrakcyjne rabaty.

Lekcje języka angielskiego z lektorem przez internet to najszybsza forma nauki. Zapisz się – język obcy przestanie być Ci obcy!