Lekcje angielskiego z lektorem online

Do tej pory wszelkie kursy językowe i korepetycje wiązały się z koniecznością dojazdu. W dzisiejszych czasach, kiedy żyjemy coraz szybciej każda oszczędność czasu jest ważna. Dlatego powstała nasza szkoła językowa prowadząca lekcje angielskiego z lektorem online – przez Skype lub inny komunikator.

Lekcje z dobrym lektorem (także online) są najskuteczniejszą formą nauki języka.

Najważniejsza jest dla nas selekcja odpowiednich nauczycieli. Zapisując się do nas masz pewność, że nie będzie uczyła Cię studentka anglistyki, tylko doświadczony lektor z dyplomem renomowanej uczelni.

Kurs angielskiego dla każdego ucznia przygotowujemy indywidualnie,  biorąc pod uwagę jego potrzeby i umiejętności. Każdy inaczej przyswaja wiedzę- może być wzrokowcem, słuchowcem lub kinestykiem, dlatego indywidualne podejście daje zawsze świetne rezultaty jeśli chodzi o skuteczność kursu.

Lekcje przez internet z lektorem

W LingTutor nauczamy angielskiego online (przez internet)

Staramy się używać atrakcyjnych materiałów, aby lekcje angielskiego u nas były nie tylko szybkie i skuteczne, lecz także przyjemne. Nie od dziś wiadomo, że człowiek najlepiej uczy się poprzez zabawę dlatego tak często używamy w nauce gier, zabaw, ciekawych filmów itd.

Dzięki nauce przez Skype osoby nieśmiałe lub z „blokadą przed mówieniem” łatwiej mogą się przełamać i mówić swobodniej po angielsku.

Kursy angielskiego online w LingTutor

Lekcje języków obcych odbywane przez internet to wygoda i efektywność nauki. Możesz uczyć się z lektorem nie wychodząc nawet z domu!

W naszej szkole zawsze skupiamy się na odpowiednim doborze materiałów, tak aby nie tylko dobrze przedstawiały wiedzę, ale też były dopasowane do potrzeb i zainteresowań ucznia, a nawet atrakcyjne wizualnie.

U nas znajdziesz lektora angielskiego dla siebie. Zatrudniamy dobrych, doświadczonych pedagogów.

Wystawiamy faktury oraz certyfikaty ukończenia danego poziomu. Umożliwiamy płatności w dowolnej walucie oraz kartą płatniczą. Lekcje angielskiego z lektorem przez internet to najlepsza forma nauki tego języka.

Jeśli się wahasz, nie ma problemu- możesz odbyć pokazową lekcję angielskiego online zupełnie za darmo! Zapraszamy 🙂