Lekcje francuskiego przez internet- indywidualnie z lektorem.

Bardzo częstym problemem jaki spotykamy w nauce języka jest konieczność dojazdu na naukę. Nie każdy ma taką możliwość, poprzez brak czasu, czy miejsce zamieszkania i brak dobrych nauczycieli w pobliżu. Teraz to nie problem- najlepsi nauczyciele są do Twojej dyspozycji – umożliwiają to lekcje francuskiego przez internet, sam na sam z lektorem!

Lekcje francuskiego indywidualnie z lektorem to nowa forma nauki.

Nasi nauczyciele to tylko pedagodzy z wykształceniem metodycznym, perfekcyjnie znający język obcy, o bogatym doświadczeniu. Są poza tym bardzo miłymi osobami lubianymi przez uczniów.

Ucząc się przez internet szybko docenisz wygodę jaką daje możliwość nauki we własnym domu. Nie bez znaczenia jest też wyeliminowanie kosztów dojazdu a także związana z tym oszczędność czasu. Lekcje francuskiego przez internet z lektorem pozwolą Ci nauczyć się języka szybciej niż myślisz!

Dzięki darmowej lekcji pokazowej możesz samodzielnie przekonać się jak to działa. Na co czekasz? Zapisz się!

Internet zrewolucjonizował bardzo wiele branż, w tym także edukację. Odległość dzieląca nauczyciela od ucznia przestała mieć znaczenie dzięki nauce przez Skype.

Dzięki LingTutor nauczysz się francuskiego szybciej niż na zwykłych kursach.

Lekcje francuskiego indywidualnie z lektorem przez internet

Nie każdy ma możliwość znaleźć dobrego nauczyciela w miejscu zamieszkania, teraz to już nie jest problem. Dopasujemy dla ciebie nauczyciela, który będzie Ci odpowiadał i będzie mieć dla Ciebie czas w terminach jakie sobie wybierzesz.

Nasi lektorzy to wyjątkowi specjaliści w dziedzinie nauczania języków- poza wiedzą i doświadczeniem są także sympatycznymi ludźmi, dlatego nauka w naszej szkole nigdy nie jest stresująca.

Nie musisz kupować kota w worku, możesz wziąć u nas darmowa lekcję próbną i samemu przekonać się jak wygląda nauka online. Lekcja taka do niczego nie zobowiązuje i dopiero po niej możesz podjąć decyzję o kontynuowaniu nauki.

Dzięki elastycznym terminom możesz uczyć się kiedy tylko masz ochotę- codziennie od 8:00 do 21:00, prócz niedziel. Jeśli potrzebujesz uczyć się w innych godzinach również jest to możliwe, ale za dopłatą. Zajrzyj na naszą stronę i naucz się wreszcie języka.

Nasze lekcje języka francuskiego prowadzone są z profesjonalnymi lektorami.

Lekcje prowadzone przez internet są świetnym kompromisem pomiędzy efektywnością nauki a wygodą. Jeśli odbywają się indywidualnie z lektorem są równie skuteczne co tradycyjne- stacjonarne korepetycje.

Dzięki rozwojowi internetu, zarówno w warstwie sieciowej jak i aplikacji e-learningowych, taka nauka jest jak najbardziej możliwa. Nasza szkoła przez kilka lat swojej działalności zdążyła wyspecjalizować się w nauce tego typu.

Sama technologia, nawet najlepsza niewiele znaczy, jeśli nauczyciel nie jest wystarczająco kompetentny, dlatego też w szkole LingTutor  skupiamy się na zatrudnianiu najlepszych pedagogów- świetnie znających język, jego metodykę, a także mających dobry kontakt z uczniami.

Nawet najlepsza technika jest nic nie warta, jeśli szkoła nie posiada dobrych nauczycieli. Nasi lektorzy to wybitni specjaliści od nauki języków. Każdy ma wyższe wykształcenie metodyczne, a dodatkowo jest bardzo sympatycznym człowiekiem. Lekcje języka francuskiego z lektorem przez internet to doskonały sposób na naukę tego języka!

Nie ma znaczenia Twój wiek, poziom znajomości języka i Twoje zdolności- możesz być pewien, że z nami rozmowa w obcym języku przestanie być dla Ciebie problemem.