Lekcje niemieckiego online z lektorem

Tradycyjne formy nauczania języków nie zawsze sprawdzają się w nauce niemieckiego. Klasy w szkołach publicznych są zdecydowanie za duże, aby każdy uczeń mógł się wypowiedzieć. Konwersacja jest zawsze niezbędna w nauce języka dlatego osoby uczące się tylko w szkołach potrafią co najwyżej pisać i czytać po niemiecku, ale ze słuchaniem (o mówieniu już nie wspominając) jest niestety znacznie gorzej. Rozwiązaniem są lekcje niemieckiego online z lektorem (np. przez Skype).

Lekcje języka niemieckiego z lektorem przez internet

Język niemiecki jest prostszy niż myślisz!

Internet pozwolił na rozwój edukacji – teraz każdy może uczyć się z najlepszym lektorem niemieckiego, bez względu na to gdzie mieszka. Wystarczy komputer z dostępem do internetu.

W szkole LingTutor skupiamy się na konwersacjach, dzięki czemu uczniowie po naszych kursach nigdy nie musza się obawiać rozmowy z Niemcami. Nasi lektorzy niemieckiego przygotowują materiały z myślą o realnych, życiowych sytuacjach, w których może znaleźć się każdy z nas.

Komunikator Skype w połączeniu z naszą nowatorską platformą e-learningową pozwalają uczyć się bardzo wygodnie w domowym zaciszu. Gwarantujemy, że nie odczujesz różnicy w porównaniu z tradycyjnymi korepetycjami!

Szkoła językowa LingTuror umożliwia lekcje niemieckiego online indywidualnie z lektorem.

Niska cena i brak kosztów dojazdu to dodatkowe zalety tego typu nauki, niewątpliwie nie do przecenienia. Nie znajdziesz wygodniejszej i tańszej formy nauki języka obcego jak lekcje niemieckiego online (przez internet) z lektorem.

Szkoły publiczne oraz różnorakie kursy grupowe nigdy nie sprawdzają się jeśli chodzi o naukę niemieckiego. Aby dobrze nauczyć się języka zawsze potrzebna jest konwersacja, niestety w większych grupach jest to zazwyczaj niemożliwe. Nie od dziś wiadomo, że najlepszym sposobem na naukę języka są indywidualne lekcje, czyli korepetycje, w tym także online. Dzięki rozwojowi techniki, zlikwidowana zostało podstawowa przeszkoda w nauce z dobrym nauczycielem – konieczność dojazdu!

Wielokrotnie nauczyliśmy osoby, przekonane, że język niemiecki je przerasta. Tak naprawdę jest znacznie prostszy do nauczenia niż myślisz. Przekonaj się sam- zapisz się na lekcje niemieckiego online z lektorem, gwarantujemy, że się nie zawiedziesz!

Zapisz się i sprawdź sam jak wyglądają nasze lekcje online!

Lekcje języka niemieckiego z lektorem online dają możliwości jakich nie było nigdy wcześniej- można odbywać lekcje w dowolnym miejscu- w domu, w kawiarni, czy nawet w podróży, mimo, że nauczyciel jest setki kilometrów dalej, może nawet w innej strefie czasowej! To prawdziwa rewolucja w nauce, nie tylko niemieckiego czy innych języków obcych.

W naszej szkole zawsze skupiamy się na odpowiednim doborze materiałów, tak aby nie tylko dobrze przedstawiały wiedzę, ale też były dopasowane do potrzeb i zainteresowań ucznia, a nawet atrakcyjne wizualnie.

Nasza wirtualna tablica nie stawia ograniczeń technicznych, dzięki czemu można uczyć się zupełnie swobodnie, tak jakby było się obok nauczyciela.

Elastyczne pakiety lekcji pozwalają dopasować naukę do swoich możliwości finansowych i wolnych  terminów.

Nauka niemieckiego nigdy nie była tak prosta – skorzystaj z darmowej lekcji pokazowej i sam się o tym przekonaj, dołączając tym samym do grona naszych zadowolonych i nauczonych klientów.