Lekcje rosyjskiego przez internet z lektorem

Do tej pory wszelkie kursy językowe i korepetycje wiązały się z koniecznością dojazdu. W dzisiejszych czasach, kiedy żyjemy coraz szybciej każda oszczędność czasu jest ważna. Dlatego powstała nasza szkoła językowa prowadząca lekcje rosyjskiego przez internet z lektorem.

Lekcje rosyjskiego z dobrym lektorem są najskuteczniejszą formą nauki języka.

Najważniejsza jest dla nas selekcja odpowiednich nauczycieli. Zapisując się do nas masz pewność, że nie będzie uczyła Cię studentka anglistyki, tylko doświadczona lektorka z dyplomem renomowanej uczelni.

Kurs dla każdego ucznia przygotowujemy indywidualnie,  biorąc pod uwagę jego potrzeby i umiejętności. Każdy inaczej przyswaja wiedzę- może być wzrokowcem, słuchowcem lub kinestykiem, dlatego indywidualne podejście daje zawsze świetne rezultaty jeśli chodzi o skuteczność kursu.

Lekcje przez internet z lektorem z języka rosyjskiego

W LingTutor nauczamy rosyjskiego przez internet

Na naszej platformie możesz uczyć się samodzielnie lub wspólnie z nauczycielem. Umożliwia ona nie tylko wykonywanie ćwiczeń, ale też wspólne oglądanie filmów, słuchanie nagrań czy korzystanie z gier i zabaw językowych. Dostęp do każdej odbytej lekcji masz również samodzielnie po zajęciach.

Staramy się używać atrakcyjnych materiałów, aby nauka u nas była nie tylko szybka i skuteczna, lecz także przyjemna. Nie od dziś wiadomo, że człowiek najlepiej uczy się poprzez zabawę dlatego tak często używamy w nauce gier, zabaw, ciekawych filmów itd. Lekcje rosyjskiego przez internet z lektorem to nauka którą polubisz!

Wśród wielu szkół umożliwiających naukę tego rodzaju szkoła LingTutor  daje szczególne możliwości dzięki wykorzystaniu nowoczesnej platformy e-learningowej. Uczeń ma możliwość korzystać z niej samodzielnie, jak również z nauczycielem.

U nas znajdziesz lektora rosyjskiego dla siebie. Zatrudniamy dobrych, doświadczonych pedagogów.

Lekcje języków obcych odbywane przez internet to wygoda i efektywność nauki. Możesz uczyć się z lektorem nie wychodząc nawet z domu!

W naszej szkole zawsze skupiamy się na odpowiednim doborze materiałów, tak aby nie tylko dobrze przedstawiały wiedzę, ale też były dopasowane do potrzeb i zainteresowań ucznia, a nawet atrakcyjne wizualnie.

Nasza wirtualna tablica nie stawia ograniczeń technicznych, dzięki czemu można uczyć się zupełnie swobodnie, tak jakby było się obok nauczyciela.

Wystawiamy faktury oraz certyfikaty ukończenia danego poziomu. Umożliwiamy płatności w dowolnej walucie oraz kartą płatniczą. Lekcje rosyjskiego z lektorem przez internet to najlepsza forma nauki tego języka.

Jeśli się wahasz, nie ma problemu- możesz odbyć lekcję pokazową za darmo.