Lekcje szwedzkiego przez internet z lektorem

Aby nauczyć się języka obcego nie musisz już uczęszczać na kursy. Proponujemy nową, dynamicznie rozwijającą się metodę nauki- lekcje szwedzkiego przez internet z lektorem!

Istnieje już wiele szkół udzielających korepetycji przez internet, jednakże większość uczy jedynie przez Skype. Nasza szkoła udostępnia również platformę e-learningową, gdzie wspólnie z nauczycielem można pracować nad jednym ćwiczeniem.

Nawet najlepsza technika jest nic nie warta, jeśli szkoła nie posiada dobrych nauczycieli. Nasi lektorzy to wybitni specjaliści od nauki języków. Każdy ma wyższe wykształcenie metodyczne, a dodatkowo jest bardzo sympatycznym człowiekiem.

Lekcje przez internet to wygoda jakiej nie ma w żadnej tradycyjnej formie nauki.

Lekcje szwedzkiego z lektorem przez internet

Nie ma znaczenia Twój wiek, poziom znajomości języka i Twoje zdolności- możesz być pewien, że z nami rozmowa w obcym języku przestanie być dla Ciebie problemem.

Na naszych lekcjach masz zagwarantowaną opiekę nauczyciela przez cały czas trwania lekcji. Twój lektor nigdy nie wyjdzie na kawę, każąc Ci samodzielnie wykonywać ćwiczenie.

Dzięki lekcji pokazowej całkowicie za darmo, możesz samodzielnie przekonać się jak wygodna i skuteczna jest taka forma nauki. Nasze ceny mieszczą się w przedziale od 30 do 45 zł (zależą od rodzaju wykupionego pakietu), dlatego dla nikogo nie powinny być dużym obciążeniem. Zapisz się już dziś na lekcje szwedzkiego przez internet z lektorem– czekamy na Ciebie!

Do każdego ucznia podchodzimy indywidualnie. Nie ma znaczenia jaką formę nauki preferujesz, ani na jakim jesteś poziomie. Dostosujemy kurs do Twoich potrzeb, co zapewni wyjątkowo dobre rezultaty nauki.

Lekcje szwedzkiego z lektorem przez internet to najprostszy sposób na naukę języka.

Ucząc się u nas otrzymujesz coś więcej niż tylko korepetycje z lektorem- otrzymujesz dostęp do wyjątkowej platformy e-learningowej dzięki której możesz uczyć się samodzielnie. Jeśli lubisz uczyć się samemu, nie ma problemu- z nauczycielem spotykać się będziesz rzadziej, głównie żeby sprawdzić Twoje postępy i zapobiec nabieraniu złych nawyków.

Na platformie możesz rozwiązywać ćwiczenia, samodzielnie lub wspólnie z nauczycielem, możesz oglądać filmy, słuchać nagrań dźwiękowych, grać w gry i zabawy językowe i znacznie więcej! Możesz też wydrukować sobie dowolne ćwiczenie, jeśli nie lubisz uczyć się na ekranie.

Nauczyciel na lekcjach zawsze jest do Twojej dyspozycji, nigdy nie zostawi Cię samego z ćwiczeniem.

Dzięki całkowicie darmowej lekcji pokazowej, możesz przekonać się jak wygodna i skuteczną formą nauki są lekcje szwedzkiego z lektorem przez internet. Zapraszmy!