Lekcje włoskiego przez internet sam na sam z lektorem

Nasza szkoła językowa uczy w bardzo nowoczesny sposób – prowadzimy lekcje włoskiego przez internet z lektorem. Przygotowujemy do egzaminów (w tym matur), pomagamy w kontaktach biznesowych w obcym języku, uczymy przed wyjazdem do pracy, czy na wakacje za granicą.

Nie używamy książek- materiały dopasowujemy specjalnie dla konkretnego ucznia. Samą metodę nauczania również dopasowujemy indywidualnie, ponieważ każdy człowiek w inny sposób przyswaja wiedzę. Nie ma znaczenia czy jesteś wzrokowcem, słuchowcem czy może kinestykiem. W naszej szkole możesz wybrać sobie dogodny sposób nauki- lekcje mogą trwać dowolną ilość czasu, a także odbywać się z dowolną częstotliwością. Nasze terminy są bardzo elastyczne. Poza tym masz stały dostęp do grafiku lektora.

Lekcje przez internet indywidualnie z profesjonalnym lektorem

Lekcje sam na sam z lektorem z języka włoskiego przez internet

Platforma e-learningowa z której korzystamy należy do zdecydowanie najlepszych na rynku. Daje bardzo duże możliwości- nawet nie odczujesz, że Twój nauczyciel znajduje się setki kilometrów od Ciebie. Do komunikacji audio-video używamy natomiast niezawodnego Skype. Niskie ceny naszych kursów, w połączeniu z brakiem kosztów dojazdu, czynią taką formę nauki niezwykle opłacalną. Dodatkowo przewidujemy też rabaty. Zapisz się do nas na lekcje włoskiego przez internet z lektorem! Naucz się wreszcie języka!

Lekcje języka włoskiego przez internet zyskują na popularności dzięki swojej wygodzie i cenie.

Udostępniamy zaawansowaną platformę e-learningową, z której nasi uczniowie mogą korzystać zupełnie samodzielnie. Nauczyciel zawsze jednak powinien czuwać nad postępami nauki, aby uczeń nie nabrał złych nawyków- to bardzo ważne ponieważ trudno je później zlikwidować. Dlatego poza platformą umożliwiamy kontakt audio-video poprzez Skype.

Włoski nie jest trudny- wystarczy dobry lektor!

Nie ma znaczenia czy uczysz się do egzaminów, dla siebie, przed urlopem poza Polską, czy potrzebujesz wyjechać za granicę do pracy. Nie ma znaczenia w jakim jesteś wieku, oraz jaki jest Twój poziom znajomości języka. Posiadamy specjalistów w każdej dziedzinie i dobieramy ich indywidualnie do ucznia.

Nie potrzebujesz mieć specjalnego sprzętu- do korzystania z naszych usług wystarczy zwykły laptop z wbudowanym mikrofonem. Lekcje włoskiego z lektorem przez internet są prostsze niż myślisz!

Nie zwlekaj i dołącz do naszych zadowolonych klientów!