LingTutor- szkoła włoskiego online

Nasza szkoła językowa uczy w bardzo nowoczesny sposób – prowadzimy lekcje włoskiego przez internet z lektorem. Przygotowujemy do egzaminów (w tym matur), pomagamy w kontaktach biznesowych w obcym języku, uczymy przed wyjazdem do pracy, czy na wakacje we Włoszech.

W naszej szkole włoskiego online nie używamy książek- materiały dopasowujemy specjalnie dla konkretnego ucznia. Samą metodę nauczania również dopasowujemy indywidualnie, ponieważ każdy człowiek w inny sposób przyswaja wiedzę. Nie ma znaczenia czy jesteś wzrokowcem, słuchowcem czy może kinestykiem. W naszej szkole możesz wybrać sobie dogodny sposób nauki- lekcje mogą trwać dowolną ilość czasu, a także odbywać się z dowolną częstotliwością. Nasze terminy są bardzo elastyczne. Poza tym masz stały dostęp do grafiku lektora.

Lekcje online (przez internet) indywidualnie z profesjonalnym lektorem włoskiego.

Szkoła języka włoskiego online

Do komunikacji audio-video używamy niezawodnego Skype. Niskie ceny naszych kursów online, w połączeniu z brakiem kosztów dojazdu, czynią taką formę nauki niezwykle opłacalną. Dodatkowo przewidujemy też rabaty. Zapisz się do nas na szkoły włoskiego online! Naucz się wreszcie języka włoskiego!

Lekcje języka włoskiego online zyskują na popularności dzięki swojej wygodzie i cenie.

Nasz lektor włoskiego zawsze jednak powinien czuwać nad postępami nauki, aby uczeń nie nabrał złych nawyków- to bardzo ważne ponieważ trudno je później zlikwidować.

Język włoski nie jest trudny- wystarczy dobra szkoła językowa!

Nie ma znaczenia czy uczysz się do egzaminów, dla siebie, przed urlopem poza Polską, czy potrzebujesz wyjechać za granicę do pracy. Nie ma znaczenia w jakim jesteś wieku, oraz jaki jest Twój poziom znajomości języka. Posiadamy specjalistów w każdej dziedzinie i dobieramy ich indywidualnie do ucznia.

Nie potrzebujesz mieć specjalnego sprzętu- do korzystania z naszych usług wystarczy zwykły laptop z wbudowanym mikrofonem. Nasza szkoła włoskiego umożliwia korzystanie z lekcji z lektorem w dowolnych terminach – uczysz się kiedy Ci pasuje!

Nie zwlekaj i dołącz do naszych zadowolonych klientów!