Nauka angielskiego przez Skype

Nauka angielskiego przez Skype to nowoczesna, szybka i skuteczna metoda nauki języka, opierająca się na konwersacjach. Pozwala pokonać opór przed mówieniem, który jest bardzo częsty u osób uczących się języka angielskiego.

Nauka przez Skype języka angielskiego

Nauka języków obcych przez Skype zyskuje na popularności- zobacz dlaczego

Ogólnie rzecz biorąc kluczem do skutecznej nauki angielskiego jest przygotowanie kursu do każdego ucznia biorąc pod uwagę jego umiejętności, potrzeby i preferencje. W szkole LingTutor uczymy właśnie w taki sposób. Zamiast przerabiać książki dopasowujemy materiały dla każdego z osobna. Rezultaty jakie osiągają nasi uczniowie są dzięki temu wyjątkowo dobre.

Zapisz się na lekcje w LingTutor!

Uczymy dzieci, dorosłych, a nawet seniorów. Wiek ma mniejsze znaczenie niż myślisz. Elastyczne godziny zajęć i możliwość ich przekładania dają swobodę jaką nie ma żaden kurs stacjonarny.

Nasze lekcje trwają przynajmniej 45 min. ale istnieje możliwość organizacji innych. Każdy uczeń ma przypisanego jednego nauczyciela, który prowadzi go przez cały kurs.

Nauka języka angielskiego przez komunikator Skype- prosta i skuteczna

Nauka każdego języka obcego jest najskuteczniejsza na lekcjach indywidualnych z lektorem. Pandemia utrudniła spotkania twarzą w twarz, ale dzięki internetowi i komunikatorom internetowym (takim jak Skype) taka nauka wciąż jest możliwa.

Wystawiamy faktury oraz certyfikaty ukończenia danego poziomu. Umożliwiamy płatności w dowolnej walucie oraz kartą płatniczą.

Jeśli się wahasz, nie ma problemu- możesz odbyć lekcję pokazową za darmo. Nauka angielskiego przez Skype w LingTutor to najlepszy sposób aby nauczyć się języka.

Poza Skype używamy naszej platformy e-learningowej, która pozwala uczniowi pracować nad jednym ćwiczeniem wspólnie z nauczycielem, czy razem oglądać film. To znacznie wzbogaca i ułatwia naukę.

W naszej szkole priorytetem jest dobór najlepszych nauczycieli, których wiedza pozwala dostosować kurs indywidualnie do potrzeb ucznia, co oczywiście przekłada się na skuteczność nauki.

Nauka angielskiego nigdy nie była tak prosta jak teraz. Wystarczy, że posiadasz komputer z dostępem do internetu i zainstalowany komunikator Skype i już możesz się uczyć! Dzięki naszej szkole możesz pobierać korepetycje online z różnych języków, nie tylko z angielskiego.

W nauce języka angielskiego zdecydowanie najważniejszy jest dobry nauczyciel, dlatego też zatrudniamy tylko najlepszych pedagogów. Wszyscy mają bogate doświadczenie metodyczne zdobyte w szkołach, na kursach czy lekcjach indywidualnych. Poza tym, każdy nasze lektor jest też bardzo sympatyczną osobą, lubianą przez swoich uczniów.

Lekcje angielskiego przez internet powoli wypierają tradycyjne kursy

W naszej szkole możesz dowolnie wybrać sobie sposób nauki. Lekcje mogą trwać dowolną długość i odbywać się z dowolną częstotliwością. Terminy również są bardzo elastyczne. Co więcej- masz dostęp do kalendarza lektora, dzięki czemu nigdy nie zapomnisz kiedy odbywa się lekcja.

Tradycyjne korepetycje i kursy językowe zawsze wiązały się z koniecznością dojazdu. W dzisiejszych czasach, kiedy żyjemy coraz szybciej każda oszczędność czasu jest ważna. Dlatego powstała nasza szkoła językowa ucząca angielskiego przez skype!

Najważniejsza jest dla nas selekcja odpowiednich nauczycieli. Zapisując się do nas masz pewność, że nie będzie uczyła Cię studentka anglistyki, tylko doświadczona lektorka z dyplomem renomowanej uczelni.

Nie przerabiamy książek- zamiast tego wolimy uczyć indywidualnie dostosowując się do potrzeb i preferencji ucznia. Nigdy nie zostawiamy ucznia samego na lekcjach, co więcej, również po lekcjach możemy odpowiadać na pytania i wątpliwości.

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej wirtualnej tablicy poza skype, nauka online niewiele odróżnia się od tradycyjnej. Obsługa platformy jest bardzo prosta i może się nią zajmować się w całości nauczyciel.

Nauka języka angielskiego przez Skype nigdy nie była tak prosta jak w LingTutor! Sprawdź naszą szkołę i zapisz się na lekcję próbną!