Nauka francuskiego przez Skype

Nauka francuskiego przez Skype to wygoda nauki we własnym domu w połączeniu ze skutecznością uczenia się z najlepszym lektorem. Nasze ceny są bardzo niskie w porównaniu z tradycyjnymi korepetycjami, a dodatkowo odchodzi koszt dojazdu do szkoły.

Nauka francuskiego nigdy nie była tak prosta i wygodna jak dziś

Nauka języka francuskiego przez Skype

Przygotowujemy do matur, do egzaminów, a nawet pomagamy w kontaktach biznesowych w obcym języku. Nie korzystamy z książek, za to materiały dopasowujemy, a nawet tworzymy specjalnie dla każdego ucznia. Samą metodę nauczania również dopasowujemy do ucznia, ponieważ każdy w inny sposób przyswaja wiedzę. Nie ma więc znaczenia czy jesteś wzrokowcem, czy słuchowcem- dostosujemy się do Ciebie.

Uczymy zawsze według potrzeb ucznia, bez względu na jego wiek, poziom zaawansowania czy szybkość przyswajania wiedzy. Stosujemy bardzo różnorodne materiały, często przygotowywane specjalnie do konkretnej lekcji.

Nauka języków obcych jest najskuteczniejsza kiedy mamy kontakt z dobrym lektorem. Lekcje francuskiego odbywane przez online (np. komunikator taki jak Skype) pozwalają na kontakt z najlepszymi lektorami pomimo fizycznej odległości.

Nauka przez Skype to przyszłość edukacji

Do nauki francuskiego używamy nie tylko komunikatora Skype, ale też wirtualnej tablicy, która pozwala prowadzić lekcje podobnie jak klasyczne. Nawet nie odczujesz, że Twój lektor może być setki kilometrów od Ciebie!

Dzięki darmowej lekcji pokazowej możesz samodzielnie przekonać się jak to działa. Na co czekasz? Zapisz się i przekonaj się, że nauka francuskiego przez Skype jest rzeczywiście skuteczna!

Udostępniamy zaawansowaną platformę e-learningową, z której nasi uczniowie mogą korzystać zupełnie samodzielnie. Nauczyciel zawsze jednak powinien czuwać nad postępami nauki, aby uczeń nie nabrał złych nawyków- to bardzo ważne ponieważ trudno je później zlikwidować. Dlatego poza platformą umożliwiamy kontakt audio-video poprzez Skype.

W LingTutor nauczysz się języka francuskiego szybciej niż myślisz!

Dzięki komunikatorowi Skype oraz naszej platformie e-learningowej nauka staje się nie tylko bardzo wygodna i skuteczna, ale także bardzo przyjemna. Nie od dziś wiadomo, że człowiek najlepiej uczy się kiedy jest rozluźniony i dobrze się bawi. Staramy się, żeby właśnie tak wyglądały nasze lekcje.

Nie bez znaczenia są również niskie koszty takiej nauki- jedna lekcja z pakietu kosztuje tylko 30 zł., to znacznie mniej niż na tradycyjnych korepetycjach.  Oczywiście nie płacisz dodatkowo za dojazd.

Dzięki elastycznym terminom możesz uczyć się kiedy tylko masz ochotę- codziennie od 8:00 do 21:00, prócz niedziel. Jeśli potrzebujesz uczyć się w innych godzinach również jest to możliwe, ale za dopłatą. Nauka przez Skype języka francuskiego to doskonały sposób aby poznać ten piękny język!