Nauka włoskiego przez Skype indywidualnie z lektorem

Tradycyjne formy nauczania języków obcych nie zawsze sprawdzają się w nauce języka włoskiego. Klasy w szkołach publicznych są zdecydowanie za duże, aby każdy uczeń mógł się wypowiedzieć. Konwersacja jest zawsze niezbędna w nauce języka dlatego osoby uczące się tylko w szkołach potrafią co najwyżej pisać i czytać po włosku , ale ze słuchaniem (o mówieniu już nie wspominając) jest niestety znacznie gorzej. Rozwiązaniem jest nauka włoskiego przez Skype.

Nauka indywidualnie z lektorem przez Skype języka włoskiego

W naszej szkole skupiamy się na konwersacjach, dzięki czemu uczniowie po naszych kursach nigdy nie musza się obawiać rozmowy z obcokrajowcami.

Język włoski jest piękny i łatwy do nauczenia

Nasi nauczyciele przygotowują materiały z myślą o realnych, życiowych sytuacjach, w których może znaleźć się każdy z nas.

Komunikator Skype w połączeniu z naszą nowatorską platformą e-learningową pozwalają uczyć się bardzo wygodnie w domowym zaciszu. Gwarantujemy, że nie odczujesz różnicy w porównaniu z tradycyjnymi korepetycjami!

Niska cena i brak kosztów dojazdu to dodatkowe zalety tego typu nauki, niewątpliwie nie do przecenienia. Nie znajdziesz wygodniejszej i tańszej formy nauki języka obcego!

Wielokrotnie nauczyliśmy osoby, przekonane, że nauka włoskiego je przerasta. Tak naprawdę jest znacznie prostszy do nauczenia niż myślisz. Przekonaj się sam!

Nauka języka włoskiego w nowoczesnej formie- przez komunikator Skype

Nauka indywidualna z dobrym lektorem uważana jest powszechnie za najskuteczniejszą. To prawda. Możesz uczyć się języków obcych (w tym oczywiście języka włoskiego) przez Skype i ewentualnie jeszcze platformę do udostępniania materiałów przez internet.

Szkoły publiczne oraz różnorakie kursy grupowe nigdy nie sprawdzają się jeśli chodzi o naukę włoskiego. Aby dobrze nauczyć się języka zawsze potrzebna jest konwersacja, niestety w większych grupach jest to zazwyczaj niemożliwe. Nie od dziś wiadomo, że najlepszym sposobem na naukę języka są indywidualne lekcje, czyli korepetycje. Dzięki rozwojowi techniki, zlikwidowana zostało podstawowa przeszkoda w nauce z dobrym nauczycielem- konieczność dojazdu!

Nauka włoskiego przez Skype daje możliwości jakich nie było nigdy wcześniej- można odbywać lekcje w dowolnym miejscu- w domu, w kawiarni, czy nawet w podróży, mimo, że nauczyciel jest setki kilometrów dalej, może nawet w innej strefie czasowej! To prawdziwa rewolucja w nauce, nie tylko włoskiego czy innych języków obcych.

W naszej szkole zawsze skupiamy się na odpowiednim doborze materiałów, tak aby nie tylko dobrze przedstawiały wiedzę, ale też były dopasowane do potrzeb i zainteresowań ucznia, a nawet atrakcyjne wizualnie.

Nasza wirtualna tablica nie stawia ograniczeń technicznych, dzięki czemu można uczyć się zupełnie swobodnie, tak jakby było się obok nauczyciela.

Jak uczymy włoskiego w LingTutor?

Elastyczne pakiety lekcji pozwalają dopasować naukę do swoich możliwości finansowych i wolnych terminów.

Lekcje dla każdego ucznia przygotowujemy indywidualnie,  biorąc pod uwagę jego umiejętności oraz potrzeby. Każdy człowiek przyswaja wiedzę inaczej – może być słuchowcem, wzrokowcem czy też kinestykiem. W związku z tym indywidualne podejście daje zawsze najlepsze rezultaty jeśli chodzi o szybkość nauki włoskiego przez Skype.

Na używanej przez nas platformie możesz uczyć się razem z lektorem lub samodzielnie. Umożliwia ona nie tylko wykonywanie ćwiczeń, ale również jednoczesne słuchanie nagrań, oglądanie filmów a także zabawy językowe. Dostęp do każdej przebytej lekcji masz także samodzielnie w dowolnym momencie. Terminy w których uczymy są w pełni elastyczne, nie uczymy jedynie w soboty wieczorem i w niedziele (ewentualnie za dopłatą). Sprawdź naszą szkołę i zapisz się na darmową, pokazową lekcję włoskiego!