Niemiecki przez Skype w LingTutor

W XXI wieku powszechny dostęp do internetu zmienił bardzo wiele branż, w tym także naukę języków obcych. Odległość dzieląca nauczyciela od ucznia przestała mieć znaczenie dzięki nauce online. Niemiecki przez Skype to indywidualne lekcje online z lektorem.

Tradycyjne korepetycje i kursy językowe zawsze wiązały się z koniecznością dojazdu. W dzisiejszych czasach, kiedy żyjemy coraz szybciej każda oszczędność czasu jest ważna. Dlatego powstała nasza szkoła językowa ucząca niemieckiego przez skype!

Nauka języka niemieckiego przez Skype

Doskonała, nowoczesna forma nauki języka- niemiecki przez Skype

Najważniejsza jest dla nas selekcja odpowiednich nauczycieli. Zapisując się do nas masz pewność, że będzie Cię uczył profesjonalny lektor. Nie każdy ma jednak możliwość znaleźć dobrego lektora w miejscu zamieszkania, teraz to już nie jest problem. Dopasujemy dla ciebie nauczyciela, który będzie Ci odpowiadał i będzie mieć dla Ciebie czas w terminach jakie sobie wybierzesz.

Lekcje niemieckiego indywidualnie z lektorem online

Lektor zawsze przygotowuje starannie materiały na każde zajęcia z konkretnym uczniem. Dobór materiałów uzależniony jest od potrzeb ucznia i odwzorowuje konkretne życiowe sytuacje.

Dzięki komunikatorowi Skype oraz naszej platformie e-learningowej nauka staje się nie tylko bardzo wygodna i skuteczna, ale także bardzo przyjemna. Nie od dziś wiadomo, że człowiek najlepiej uczy się kiedy jest rozluźniony i dobrze się bawi. Staramy się, żeby właśnie tak wyglądały nasze lekcje.

Niemiecki przez Skype to także spore oszczędności. Lekcje tego typu są tańsze niż tradycyjne, a dodatkowo nic nie kosztuje sam dojazd do nauczyciela.

Nie zwlekaj i dołącz do naszych zadowolonych klientów- niemiecki przez Skype!

Wśród wielu nowoczesnych metod nauki wyróżniają się korepetycje z niemieckiego przez Skype. Ich ideą jest wierne odzwierciedlenie korepetycji tradycyjnych, ale przez internet, bez fizycznej bliskości ucznia i nauczyciela. Dzięki rozwojowi internetu, zarówno w warstwie sieciowej jak i aplikacji e-learningowych, taka nauka jest jak najbardziej możliwa. Nasza szkoła przez kilka lat swojej działalności zdążyła wyspecjalizować się w nauce tego typu.

U nas znajdziesz najlepsze korepetycje z niemieckiego

Sama technologia, nawet najlepsza niewiele znaczy, jeśli nauczyciel nie jest wystarczająco kompetentny, dlatego też w szkole LingTutor skupiamy się na zatrudnianiu najlepszych pedagogów- świetnie znających język, jego metodykę, a także mających dobry kontakt z uczniami.

Materiały do zajęć przygotowujemy indywidualnie, specjalnie dla danego ucznia. Staramy się, aby zawsze przypominały to, z czym uczeń spotyka się w realnym życiu, dlatego często używamy artykułów z gazet internetowych, filmów z youtube itd.

Język niemiecki tak jak każdy język obcy nauczana jest na wiele różnych sposobów. Nauka przez Skype jest stosunkowo nowa, ale już zdążyła zdobyć dużą popularność. W przyszłości może nawet wyprzeć tradycyjne formy nauki.

Do komunikacji audio-video używamy Skype, a poza nim również platformy umożliwiającej między innymi wspólne wykonywanie ćwiczeń i oglądanie filmów z internetu.

Cena naszych kursów jest bardzo niska i zależy od ilości zajęć w tygodniu i wielkości pakietu lekcji (doładowania wirtualnego konta).

Język niemiecki uczony przez Skype od razu staje się prostszy, sprawdź sam!