Przejście do serwisu

1. Finanse w serwisie

Pakiet lekcji zostaje zamieniony na kwotę za którą kursant może zamawiać lekcje. Kwota wpisana jest na wirtualnym koncie finansowym kursanta. Przykładowo zamiast pakietu 4 lekcji, kursant posiada na wirtualnym koncie kwotę, za którą może zamówić 4 standardowe lekcje (lub np. 5 tańszych lekcji, czy 3 droższe lekcje).

Przy standardowej cenie za lekcję wpisujemy na wirtualne konto kwoty:

 • 1 lekcja- 50 zł
 • pakiet 4 lekcji- 200 zł
 • pakiet 8 lekcji- 400 zł
 • pakiet 16 lekcji- 800 zł
 • pakiet 32 lekcji- 1600 zł
 • pakiet 64 lekcji- 3200 zł

Po każdym zamówieniu lekcji zostaje automatycznie pobrana kwota za tę lekcję. Zmiany stanu konta można sprawdzić na stronie FINANSE.

Każdy lektor może ustalić własną cenę i długość swoich lekcji, więc cena lekcji może się różnić od ceny standardowej. Mamy coraz więcej lektorów więc jest możliwość wyboru nowego lektora z wyszukiwarki lektorów.

Konto doładowuje się dowolną kwotą- tak jak telefon na kartę. Jeśli doładujesz konto przez PayU środki znajdą się w serwisie natychmiast, jeśli przelewem może to potrwać od jednego do kilku dni.

2. Zamawianie lekcji

Każda lekcja musi zostać zamówiona na konkretny termin. Nie wystarczy umówić się z lektorem, należy zamówić lekcję poprzez serwis, ale można też poprosić lektora, żeby zamówił lekcję w Twoim imieniu. Kwota za zamówienie lekcji jest automatycznie pobierana z Twojego wirtualnego konta.

Aby zamówić lekcję na przejdź do TERMINY i kliknij na wybranym terminie lektora.

Pamiętaj, że termin może w każdej chwili przestać być wolny, ponieważ może go zamówić inna osoba. Poza tym termin przestaje być dostępny 24 godziny wcześniej. Możesz zamawiać dowolną ilość lekcji na przyszłość, a później masz możliwość ich odwołania.

3. Odwołania lekcji

Odwołanie lekcji powoduje zwrot kwoty pobranej przy zamówieniu, zależnie od czasu odwołania:

 • Odwołanie ponad 48 godzin przed lekcją (zwrot 100%)
 • Odwołanie pomiędzy 24 a 48 godzin przed lekcją (zwrot 90%)
 • Odwołanie pomiędzy 2 a 24 godziny przed lekcją (zwrot 50%)
 • Odwołanie poniżej 2 godzin przed lekcją (zwrot 25%)
 • Nieobecność/odwołanie poniżej 5 minut przed lekcją (brak zwrotu)
 • Problemy u lektora, lub odwołanie przez lektora (zwrot 100%)

4. Rezerwacja terminów

Zamówienie lekcji wiąże się z pobraniem opłaty, ponieważ lektor musi ją przygotować. Możesz także zarezerwować dla siebie terminy na dłuższy okres, bez ponoszenia kosztów. Rezerwacja mija jednak na tydzień przed terminem, dlatego na każdym zarezerwowanym na przyszłość terminie, należy później zamówić lekcję.

5. Konto rodzinne

Serwis posiada konta rodzinne. Każdy członek rodziny loguje się osobno (własny email i hasło), ale wszyscy są powiązani z jednym wirtualnym kontem finansowym. Dzięki temu każdy członek rodziny nie jest ograniczony swoim pakietem lekcji i każdy odbywa tyle lekcji ile potrzebuje w dowolnym czasie, aż do wyczerpania środków na wirtualnym koncie. Opiekun może zamawiać lekcje w imieniu swoich podopiecznych i ma pełny wgląd w ich przerobione lekcje. Opiekun również sam pobierać lekcje.

Dodaj komentarz