Rosyjski przez Skype na lekcjach w LingTutor

Jak nauczyć się języka szybko i skutecznie? Odpowiedzią jest rosyjski przez Skype. To lekcje indywidualne z lektorem przez internet. Bez stresu tradycyjnych lekcji- ciekawie i efektywnie!

Lekcje dla każdego ucznia przygotowujemy indywidualnie,  biorąc pod uwagę jego umiejętności oraz potrzeby. Każdy człowiek przyswaja wiedzę inaczej – może być słuchowcem, wzrokowcem czy też kinestykiem. W związku z tym indywidualne podejście daje zawsze najlepsze rezultaty jeśli chodzi o szybkość nauki rosyjskiego.

Język rosyjski może być nauczany przez Skype!

Nasza szkoła udziela korepetycji online poprzez Skype oraz nowoczesną platformę e-learningową. Zobacz sam jak działa rosyjski przez Skype.

Na używanej przez nas platformie możesz uczyć się razem z lektorem lub samodzielnie. Umożliwia ona nie tylko wykonywanie ćwiczeń, ale również jednoczesne słuchanie nagrań, oglądanie filmów a także zabawy językowe. Dostęp do każdej przebytej lekcji masz także samodzielnie w dowolnym momencie.

Język rosyjski wcale nie jest tak trudny jak myślisz. Możesz uczyć się przez Skype i szybko przekonasz się jak ciekawe i skuteczne mogą być takie lekcje.

Terminy w których uczymy są w pełni elastyczne, nie uczymy jedynie w soboty wieczorem i w niedziele (ewentualnie za dopłatą). Sprawdź naszą szkołę i zapisz się na darmową, pokazową lekcję rosyjskiego!

Rosyjski przez Skype- lekcje online

W naszej szkole nauczysz się rosyjskiego szybciej niż myślisz.

Skorzystaj z wyjątkowych korepetycji przez Skype- ta nowa metoda nauki sprawia, że nie musisz już dojeżdżać na kursy. Do każdego ucznia podchodzimy indywidualnie. Nie ma znaczenia na jakim jesteś poziomie ani jaką formę nauki wolisz. Zawsze dostosujemy nasze zajęcia do Twoich potrzeb, co gwarantuje świetne rezultaty nauki. Używamy komunikatora Skype oraz bardzo dobrej platformy e-learningowej, umożliwiającej interakcję z lektorem. Można także uczyć się samodzielnie, bez udziału lektora, pomiędzy lekcjami.

Wystarczy, że masz Skype i już możesz odbywać lekcje rosyjskiego!

Do korzystania z lekcji online wystarczy laptop wyposażony w mikrofon. Mile widziane są słuchawki z mikrofonem i kamera, ale nie są niezbędne do nauki. Nasza platforma e-learningowa działa bez instalacji. Wszystkie Twoje lekcje i udostępniane CI materiały przechowywane są w chmurze, dzięki czemu możesz uczyć się na dowolnym sprzęcie niczego nie tracąc. Cena kursów jest bardzo niska i zależy od wielkości pakietu lekcji i ilości zajęć w tygodniu.

Rosyjski przez Skype to nie tylko wygoda, ale te skuteczność nauki! Nauka języka nie jest trudna, przekonaj się sam- zapraszamy do nas!