Szwedzki przez Skype w szkole LingTutor

Szwedzki przez Skype to wygoda nauki we własnym domu w połączeniu ze skutecznością uczenia się z najlepszym lektorem. Nasze ceny są bardzo niskie w porównaniu z tradycyjnymi korepetycjami, a dodatkowo odchodzi koszt dojazdu do szkoły. To sprawia, że ta metoda nauki staje się coraz popularniejsza!

Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego ucznia może osiągać wyjątkowo dobre rezultaty nauki. Każdy potrzebuje języka do innych celów i każdy inaczej przyswaja wiedzę, dlatego też nie wykorzystujemy jednej metody nauczania, a także nie przerabiamy książek. Taka nauka jest bardzo wymagająca dla nauczyciela, dlatego nasza szkoła zatrudnia tylko najlepszych lektorów.

Ucz się indywidualnie z lektorem na korepetycjach online!

Szwedzki przez Skype- szkoła online

Staramy się używać atrakcyjnych materiałów, aby nauka u nas była nie tylko szybka i skuteczna, lecz także przyjemna. Nie od dziś wiadomo, że człowiek najlepiej uczy się poprzez zabawę dlatego tak często używamy w nauce gier, zabaw, ciekawych filmów itd. Szwedzki przez Skype to najlepszy sposób aby nauczyć się języka!

Wygoda nauki we własnym domu w połączeniu z dobrym, doświadczonym lektorem szwedzkiego.

Nasi nauczyciele to tylko pedagodzy z wykształceniem metodycznym, perfekcyjnie znający język obcy, o bogatym doświadczeniu. Są poza tym bardzo miłymi osobami lubianymi przez uczniów.

Język szwedzki przez Skype to nauka która polubisz!

Ucząc się przez internet szybko docenisz wygodę jaką daje możliwość nauki we własnym domu. Nie bez znaczenia jest też wyeliminowanie kosztów dojazdu a także związana z tym oszczędność czasu.

Nigdy nie zostawiamy na lekcjach ucznia samego. Zawsze lektor pomaga uczniowi w wykonywanych przez niego ćwiczeniach.

Dzięki lekcji próbnej masz możliwość samemu przekonać się jak wygodna i skuteczna jest taka metoda nauki. Zapisz się na szwedzki przez Skype, na pewno nie pożałujesz 🙂