Włoski przez Skype w LingTutor

Aby nauczyć się języka włoskiego nie musisz już uczęszczać na kursy. Proponujemy nową, dynamicznie rozwijającą się metodę nauki- włoski przez Skype! Wielokrotnie nauczyliśmy osoby, przekonane, że nauka języka je przerasta. Akurat język włoski jest znacznie prostszy do nauczenia niż myślisz, przynajmniej na początkowych poziomach.

Nie jest dla nas problemem brak stałych godzin nauki- jesteśmy bardzo elastyczni i dostosujemy się do Ciebie. Możesz uczyć się zarówno rano, jak i wieczorem czy w sobotę. Zajęcia nocne i niedzielne wymagają dopłaty.

Język włoski jest prosty- wystarczy odpowiednio dobrany lektor/

Do korzystania z naszych usług wystarczy zwykły laptop wyposażony w mikrofon i ewentualnie kamerę. Mile widziane są również słuchawki z mikrofonem, ale nie są konieczne. Nasza platforma działa bez instalacji a Twoje lekcje, wraz z materiałami przechowywane są w chmurze.

Cena naszych kursów jest bardzo niska i zależy od ilości zajęć w tygodniu i wielkości pakietu lekcji wykupionego z góry.

Włoski to piękny język, dlaczego nie uczyć się go przez Skype z profesjonalnym lektorem? Teraz to możliwe dzięki szkole LingTutor!

Lekcje włoskiego przez Skype są wygodne i skuteczne!

Włoski przez Skype

Niska cena i brak kosztów dojazdu to dodatkowe zalety tego typu nauki, niewątpliwie nie do przecenienia. Nie znajdziesz wygodniejszej i tańszej formy nauki języka obcego! Zapisz się i zobacz czy włoski przez Skype to odpowiednia metoda dla Ciebie!

Do każdego ucznia podchodzimy indywidualnie. Nie ma znaczenia jaką formę nauki preferujesz, ani na jakim jesteś poziomie. Dostosujemy kurs do Twoich potrzeb, co zapewni wyjątkowo dobre rezultaty nauki.

Kurs dostosowujemy indywidualnie według potrzeb i możliwości każdego ucznia, co oczywiście przekłada się na skuteczność nauki.

Włoski nie jest językiem trudnym do nauczenia, a włoski przez Skype to także duża frajda z uczenia się tego języka!