Zdalne lekcje angielskiego przez Skype

Możesz uczyć się języków obcych nie wychodząc nawet z domu. Umożliwiają to zdalne lekcje angielskiego przez Skype. Nowa metoda nauki języka, jaką która pozwala połączyć wygodę nauki online, ze skutecznością lekcji indywidualnych.

Zdalne lekcje przez Skype z języka angielskiego

Zauważyliśmy jak wiele istnieje szkodliwych stereotypów dotyczących nauki języków obcych: niektórzy nie mają talentu, dobrze mogą nauczyć się tylko dzieci itd. Tak naprawdę większość ludzi może nauczyć się dobrze języka, wystarczy odpowiednie podejście do danej osoby- odpowiedni lektor, który będzie potrafił znaleźć takie podejście.

Jak uczymy angielskiego?

Kluczem do skutecznej nauki jest przygotowanie kursu do każdego ucznia biorąc pod uwagę jego umiejętności, potrzeby i preferencje. W Szkole LINGTUTOR uczymy właśnie w taki sposób. Zamiast przerabiać książki dopasowujemy materiały dla każdego z osobna. Rezultaty jakie osiągają nasi uczniowie są dzięki temu wyjątkowo dobre.

Powszechny dostęp do internetu pozwolił na rewolucję w nauce, którą dodatkowo przyśpieszyła pandemia z 2020 roku. Zdalne lekcje przez Skype z niszy stały się podstawową formą nauki języków obcych.

Nasi lektorzy angielskiego

Wszyscy nasi nauczyciele posiadają wyższe wykształcenie filologiczne, są również bardzo dobrymi metodykami. Dzięki temu możemy przeprowadzać lekcje dostosowane indywidulnie do potrzeb i możliwości ucznia.

Nauka zdalna? Dlaczego nie!

Każdy z lektorów jest nie tylko biegły językowo, ale też dokładnie zna kwestie metodyczne. Wielu nauczycieli na rynku zna jedynie język. Specjalista od tłumaczeń czy native speaker nie będzie nigdy potrafił uczyć tak skutecznie jak dobry metodyk. To ważniejsze niż myślisz.

Zobacz sam jak działają zdalne lekcje angielskiego przez Skype w szkole LingTutor.

Jak wyglądają nasze kursy języka angielskiego?

Kurs dla każdego ucznia przygotowujemy indywidualnie,  biorąc pod uwagę jego potrzeby i umiejętności. Każdy inaczej przyswaja wiedzę- może być wzrokowcem, słuchowcem lub kinestykiem, dlatego indywidualne podejście daje zawsze świetne rezultaty jeśli chodzi o skuteczność kursu.

Na naszej platformie możesz uczyć się samodzielnie lub wspólnie z nauczycielem. Umożliwia ona nie tylko wykonywanie ćwiczeń, ale też wspólne oglądanie filmów, słuchanie nagrań czy korzystanie z gier i zabaw językowych. Dostęp do każdej odbytej lekcji masz również samodzielnie po zajęciach.

W takiej formie nauka jest bardzo wygodna, ponieważ nie musisz dojeżdżać do lektora. Nie bez znaczenia są również brak kosztów dojazdu. Nauka języka angielskiego nigdy nie była tak prosta- skorzystaj z darmowej lekcji pokazowej i sam się o tym przekonaj, dołączając tym samym do grona naszych zadowolonych i nauczonych klientów. Zdalne lekcje przez Skype z angielskiego w LingTutor.