Zdalne lekcje hiszpańskiego przez Skype

W XXI wieku powszechny dostęp do internetu zrewolucjonizował bardzo wiele branż, w tym także edukację. Odległość dzieląca nauczyciela od ucznia przestała mieć tak duże znaczenie jak dotychczas. Internet umożliwił powstanie nowych usług, takich jak np. zdalne lekcje hiszpańskiego przez Skype.

Zdalne lekcje przez Skype z języka hiszpańskiego

Aby uczyć się z dobrym lektorem nie musisz już do niego przyjeżdżać. Jeśli masz w miarę sprawny komputer z dostępem do Internetu już wystarczy to, żeby korzystać z korepetycji online! Nie musisz nawet instalować żadnego oprogramowania. Platforma e-learningowa jakiej używamy do nauki działa przez każdą przeglądarkę internetową. Poza nią do komunikacji audio-video używamy komunikatora Skype (daje najlepsza jakość obrazu i dźwięku). W związku z tym widzisz i słyszysz lektora, wspólnie z nim pracujesz nad materiałami jakie dla Ciebie przygotował, oglądacie wspólnie filmy do nauki czy słuchacie nagrań w obcym języku. Wszystko z poziomu Twojego fotela!

Zdalne lekcje przez Skype to przyszłość edukacji


Nasza szkoła specjalizuje się w nauce online, dlatego zdążyliśmy zdobyć już odpowiednie w tej branży doświadczenie. Staramy się uczyć w taki sposób, aby uczeń czuł się jak siedząc obok swojego lektora.
Na naszych lekcjach nauczyciel sam dostosuje do Ciebie metodę nauki i przygotuje indywidualny kurs, dlatego o ich efektywność nie musisz się martwić. Możesz być pewien, że z nami się nauczysz!

Zdalne lekcje języków obcych (zarówno hiszpańskiego jak i innych) mogą odbywać się przez internet np. poprzez komunikator taki jak Skype.


Nie każdy ma możliwość znaleźć dobrego nauczyciela w miejscu zamieszkania, teraz to już nie jest problem. Dopasujemy dla ciebie nauczyciela, który będzie Ci odpowiadał i będzie mieć dla Ciebie czas w terminach jakie sobie wybierzesz. Zobacz sam jak wyglądają zdalne lekcje hiszpańskiego przez Skype w LingTutor!

Nauka języka hiszpańskiego może być ciekawsza dzięki zdalnym lekcjom

Nie ma znaczenia czy uczysz się do egzaminów, dla siebie, przed urlopem poza Polską, czy potrzebujesz wyjechać za granicę do pracy. Nie ma znaczenia w jakim jesteś wieku, oraz jaki jest Twój poziom znajomości języka. Posiadamy specjalistów w każdej dziedzinie i dobieramy ich indywidualnie do ucznia.
Nie potrzebujesz mieć specjalnego sprzętu- do korzystania z naszych usług wystarczy zwykły laptop. Nawet kamera nie jest konieczna, aczkolwiek pożądana.

Przyszłość jest dziś!


Nie ma znaczenia w jakim jesteś wieku, do czego potrzebny Ci język obcy i jaki jest Twój obecny poziom jego znajomości. Zdalne lekcje przez Skype z hiszpańskiego są dla każdego!


Wydaje Ci się, że nie jesteś w stanie nauczyć się języka? Nauczyliśmy już wielu takich jak Ty. Przekonaj się sam- szczegóły znajdziesz na naszej stronie.