Zdalne lekcje języka niemieckiego przez Skype

Szkoły publiczne oraz różnorakie kursy grupowe nigdy nie sprawdzają się jeśli chodzi o naukę języków obcych- w tym języka niemieckiego. Aby dobrze nauczyć się języka zawsze potrzebna jest konwersacja, niestety w większych grupach jest to zazwyczaj niemożliwe. Nie od dziś wiadomo, że najlepszym sposobem na naukę języka są indywidualne lekcje, czyli korepetycje. Dzięki rozwojowi techniki, zlikwidowana zostało istotna przeszkoda w nauce z dobrym nauczycielem- konieczność dojazdu! Zdalne lekcje niemieckiego przez Skype możesz odbywać u siebie w domu!

Lekcje przez Skype z języka niemieckiego


Zdalne lekcje przez Skype to wygoda nauki we własnym domu

Niemiecki przez Skype daje możliwości jakich nie było nigdy wcześniej- można odbywać lekcje w dowolnym miejscu- w domu, w kawiarni, czy nawet w podróży, mimo, że nauczyciel jest setki kilometrów dalej, może nawet w innej strefie czasowej! To prawdziwa rewolucja w nauce, nie tylko niemieckiego czy innych języków obcych.

Jak uczymy niemieckiego na kursach w LingTutor?


Na naszych kursach online uczymy dzieci, dorosłych, a nawet seniorów. Wiek ma mniejsze znaczenie niż myślisz. Elastyczne godziny zajęć i możliwość ich przekładania dają swobodę jaką nie ma żaden kurs stacjonarny.

Nasze lekcje trwają przynajmniej 45 min. ale istnieje możliwość organizacji innych. Każdy uczeń ma przypisanego jednego nauczyciela, który prowadzi go przez cały kurs.
Uczymy języka ogólnego, specjalistycznego biznesowego, oraz przygotowujemy do wszystkich egzaminów.
Zajrzyj na naszą stronę, aby poznać szczegóły naszej oferty. Masz prawo skorzystać z darmowej lekcji pokazowej. Zapraszamy na zdalne lekcje niemieckiego przez Skype w naszej szkole!

Nie musisz mieć specjalnego sprzętu aby odbywać lekcje online przez Skype – wystarczy zwykły komputer wyposażony w mikrofon i ewentualnie w kamerkę i już możesz uczyć się języka niemieckiego!

Jeśli potrzebujesz skutecznie, szybko i tanio nauczyć się języka niemieckiego dobrze trafiłeś! Szkoła LINGTUTOR uczy za pomocą korepetycji udzielanych przez Skype i nowoczesną platformę do nauki online.

W LingTutor lekcje przez Skype z niemieckiego to wygoda nauki z jaką jeszcze się nie spotkałeś!


Priorytetem jest dla nas dobór lektorów niemieckiego. Każdy z nich jest nie tylko biegły językowo, ale też dokładnie zna kwestie metodyczne. Wielu nauczycieli na rynku zna jedynie język. Specjalista od tłumaczeń czy native speaker nie będzie nigdy potrafił uczyć tak skutecznie jak dobry metodyk. To ważniejsze niż myślisz.
Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego ucznia może osiągać wyjątkowo dobre rezultaty nauki. Każdy potrzebuje języka do innych celów i każdy inaczej przyswaja wiedzę, dlatego też nie wykorzystujemy jednej metody nauczania, a także nie przerabiamy książek. Taka nauka jest bardzo wymagająca dla nauczyciela, dlatego nasza szkoła zatrudnia tylko najlepszych lektorów.


Uczymy zarówno dzieci jak i dorosłych, na każdym poziomie- od podstawowego do bardzo zaawansowanego. W naszych szeregach mamy również specjalistkę od nauczania języka biznesowego.


Nasze terminy są elastyczne, nie uczymy jedynie w soboty wieczorem oraz w niedziele, ewentualnie za dopłatą +50% ceny. Zdalne lekcje przez Skype z niemieckiego są bardzo skuteczne- sprawdź sam i zapisz się na nasze lekcje!