Zdalne lekcje przez Skype

W dzisiejszych czasach aby nauczyć się języka obcego nie musisz już uczęszczać na kursy. Proponujemy nową, dynamicznie rozwijającą się metodę nauki- zdalne lekcje przez Skype, z lektorem we własnym domu!

Zdalne lekcje to przyszłość edukacji

Istnieje już wiele szkół udzielających korepetycji przez internet, jednakże większość uczy jedynie przez Skype. Nasza szkoła udostępnia również platformę e-learningową, gdzie wspólnie z nauczycielem można pracować nad jednym ćwiczeniem.

Materiały do zajęć przygotowujemy indywidualnie, specjalnie dla danego ucznia. Staramy się, aby zawsze przypominały to, z czym uczeń spotyka się w realnym życiu, dlatego często używamy artykułów z gazet internetowych, filmów z youtube itd.

Do komunikacji audio-video używamy Skype, a poza nim również platformy umożliwiającej między innymi wspólne wykonywanie ćwiczeń i oglądanie filmów z internetu.

Lekcje języka przez komunikator Skype

Zdalne lekcje językaprzez Skype

Do każdego ucznia podchodzimy indywidualnie. Nie ma znaczenia jaką formę nauki preferujesz, ani na jakim jesteś poziomie. Dostosujemy kurs do Twoich potrzeb, co zapewni wyjątkowo dobre rezultaty nauki. Zdalne lekcje przez Skype to doskonały sposób na naukę języka!

Komunikator Skype w połączeniu z naszą nowatorską platformą e-learningową pozwalają uczyć się bardzo wygodnie w domowym zaciszu. Gwarantujemy, że nie odczujesz różnicy w porównaniu z tradycyjnymi korepetycjami!

Znalezienie dobrego lektora nie jest łatwe. Dzięki lekcją zdalnym, przez komunikatory internetowe takie jak przez Skype, możesz uczyć się z najlepszymi lektorami nawet z innego kraju!

Ucz się online przez Skype- we własnym domu!

Koszt lekcji zależy od ilości wykupionych. Jesteśmy bardzo elastyczni więc możesz kupować lekcje pojedynczo więcej. Im więcej lekcji wykupisz, tym niższa cena każdej z nich.

Nie musisz kupować w ciemno, zapisz się na lekcję pokazową, gdzie poznasz nauczyciela, możliwości naszej platformy oraz przykładowe materiały do nauki. Lekcja jest darmowa i trwa powyżej 15 min. Zapisz się na zdalne lekcje przez Skype z języków obcych !