Angielski, niemiecki, francuski przez Skype
Indywidualnie tworzone lekcje!

FAQ- najczęściej zadawane pytania

lekcje-angielskiego-przez-skype.jpg

Poniższe informacje są przystępną wersją regulaminu naszej szkoły językowej. Sam regulamin możesz przeczytać tutaj.

Jak wygląda darmowa lekcja próbna?

Lekcja jest krótsza od pozostałych- trwa około 15 minut i ma na celu:

  • poznanie lektora.
  • określenie potrzeb i poziomu ucznia (lub uczniów) w celu przygotowania indywidualnego kursu,
  • zapoznanie z możliwościami nauki za pomocą naszej platformy,

Sprawdź sam(a) i zapisz się na darmową lekcję próbną- kliknij tutaj!

Czego potrzebuję aby odbywać korepetycje przez internet?

Aby korzystać z korepetycji online potrzebujesz tylko darmowego komunikatora Skype- możesz go pobrać tutaj pobierz Skype. Instalacja jest bardzo szybka i prosta, a po zainstalowaniu Skype sam sprawdzi, czy jakość Twoich połączeń będzie dostatecznie dobra.

Nasza platforma e-learningowa działa bez instalacji.

Nie musisz mieć kamery, wystarczy wbudowany w Twoje urzadzenie mikrofon. Aby nauka wymowy była bardziej efektywna, zalecamy jendak korzystanie z mikrofonu innego niż wbudowany w laptop czy tablet.

Jeśli nie masz konta e-mail możesz je założyć tutaj.

Czy mogę przerwać naukę po odbyciu darmowej lekcji?​

Oczywiście, uczeń może zakończyć naukę bez żadnych konsekwencji. Dostaniesz tylko jednego maila z opisem sposobu płatności za kolejne lekcje. Jeśli nie otrzymamy wpłaty, kolejne lekcje się nie odbywają, a Ty nie otrzymasz już od nas więcej e- maili.

Czy mogę otrzymać fakturę?

Tak- wystawiamy faktury. Aby je otrzymać prosimy wysłać e-mail z swoimi danymi na adres biuro@korepetycje-online.com.pl.

Czy mogę odwołać/przełożyć lekcję?

Tak, jednak prosimy o tym poinformować najpóźniej do godziny 15.00 dnia poprzedzającego umówiony termin lekcji. Płatność przechodzi wtedy na następną lekcję. W przypadku braku takiej informacji do godziny 15.00 zajęcia niestety przepadają.

Prosimy odwoływać lekcje tylko w wyjątkowych sytuacjach. Lekcję można odwołać maksymalnie raz na cztery tygodnie.​

Czy lektor może odwołać/przełożyć lekcję?

Tylko w wyjątkowych sytuacjach, jednakże zawsze wcześniej informuje o tym ucznia. Lekcja jest wtedy przekładana na inny termin.

Czy można zrobić sobie przerwę w nauce?

Tak, każdy pakiet lekcji ma swój okres ważności, który jest dłuższy o dwa tygodnie od planowanej długości nauki- daje to możliwość zrobienia przerwy.

Jak dokonać płatności?

Płatności można dokonywać następującymi metodami:

a) przelewem na konto bankowe (w złotówkach, euro, dolarach lub przelew walutowy z dowolnej innej waluty)
b) poprzez PayU- posiadając konto PayU, lub nie posiadając- za pośrednictwem karty płatniczej (Visa, Mastercard) lub zwykłego konta w banku
c) poprzez konto PayPal

Prosimy dokonywać wpłat przynajmniej dzień przed planowaną lekcją do godziny 15:00- to bardzo ważne, ponieważ lektor musi zdążyć przygotować lekcję. Nie chcemy zaniżać poziomu nauki poprzez słabo przygotowane zajęcia, dlatego po spóźnionych wpłatach lekcja ulega przełożeniu na następny zaplanowany termin.

Kiedy zostanie dokonany klasyczny przelew później niż w piątek do 15:00, otrzymamy go dopiero w poniedziałek. W związku z tym jeśli nieopłacona lekcja odbywa się w weekend, prosimy wysłać na adres biuro@korepetycje-online.com.pl potwierdzenie przelewu wygenerowane przez bank.

Zawsze informujemy e-mailem o zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.

Jak sprawdzić czy mój komputer i połączenie internetowe wystarczą do komunikacji?

Komunikator Skype dostosowuje jakość połączenia do możliwości łącza internetowego, dzięki czemu zawsze rozmowy są płynne. Dla pewności zadzwoń przez Skype do Echo/Sound Test Service – przetestuje jakość połączenia.

Jeśli masz jakieś problemy zapoznaj się z poniższym punktem.

Jak polepszyć jakość połączenia przez Skype?

Na czas zajęć prosimy wyłączyć wszelkie programy pobierające/wysyłające pliki z Internetu. Jeśli w mieszkaniu znajduje się sieć korzystająca z jednego łącza internetowego, również na innych komputerach nie powinny być uruchomione programy pobierające/wysyłające pliki z Internetu.

Jeśli Twój komputer działa zbyt wolno prawdopodobnie potrzebuje czyszczenia. Warto przede wszystkim sprawdzić czy nie zawiera złośliwego oprogramowania np. za pomocą darmowego programu AdwCleaner- do pobrania tutaj.

Warto również sprawdzić komputer skanerem antywirusowym- wirusy również mogą mieć wpływ na jakość połączenia.

Czy mogę otrzymać Certyfikat po zakończeniu nauki?

Uczeń ma możliwość otrzymania od szkoły One certyfikatu poświadczającego znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub francuskiego zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego po zrealizowaniu całego materiału z danego poziomu: A1, A2, B1, B2, C1 lub C2.