Dopasujemy lekcje i lektora do Twoich potrzeb!

Francuski przez Skype, lekcje francuskiego przez internet.

Francuski przez skype
Lekcje online indywidualnie z lektorem lub w grupie. Kurs francuskiego dopasowany indywidualnie dla Ciebie. Lekcje przez internet dla dzieci, dla dorosłych oraz dla firm. Dowolne terminy lekcji - stałe lub elastyczne. Możliwość odwołań lekcji. Elastyczne płatności - za pojedyncze lekcje lub w pakiecie. Brak zobowiązań - możliwość rezygnacji z kursu w dowolnym czasie. Dyplomowani, doświadczeni lektorzy francuskiego. Możliwość zmian lektora lub nauki z jednym wybranym. Korepetycje na każdym poziomie (również od podstaw). Cena lekcji online z doświadczonym lektorem: od 60 zł. Materiały wliczone w cenę lekcji i brak ukrytych opłat.

Film ze zdalnej lekcji przez Skype (przykładowy język)

Nasi wspaniali lektorzy :)

Zalety nauki francuskiego przez Skype:

  • Lektor przygotowuje dla Ciebie lekcje francuskiego dokładnie według Twoich potrzeb.
  • Uczysz się w dogodnych dla siebie terminach.
  • Rozmawiając przez Skype po francusku, łatwiej Ci pokonać opór przed mówieniem.
  • Uczysz się u siebie w domu, dzięki czemu czujesz się swobodnie.
  • Wybierasz takiego nauczyciela francuskiego, który będzie Ci odpowiadał. Dodatkowo masz możliwość zmiany.

Opinie o lekcjach w LingTutor

Jak wyglądają lekcje francuskiego przez internet?

Przede wszystkim tak dobieramy lektora francuskiego aby odpowiadał kursantowi. To bardzo ważne, aby lektor nie tylko był doskonale przygotowany językowo i metodycznie, ale też aby miał dobry kontakt z kursantem. Zawsze masz też możliwość zmiany swojego lektora.

Po przypisaniu Twój nauczyciel przygotowuje dla Ciebie lekcje indywidualnie według Twoich potrzeb. Dzięki temu nie uczysz się tego czego nie potrzebujesz i nie tracisz czasu.

Szybko przekonasz się, że nauka francuskiego przez Skype jest nie tylko wygodna, ale też skuteczna. Nie od dziś wiadomo, że najłatwiej nauczyć się dowolnego języka na korepetycjach, a korepetycje online z francuskiego to dodatkowa oszczędność czasu na dojazdy.