Dopasujemy terminy i lektora do Twoich potrzeb!

Korepetycje przez internet z angielskiego dla dorosłych

Korepetycje przez internet dla dorosłych

Zamiast przerabiania książek lekcje tworzone do Twoich potrzeb.

Możliwość umawiania elastycznych terminów z lektorką.

Lektorki z doświadczeniem w nauce dorosłych.

Możliwość prowadzenia korepetycji w całości po angielsku- "osłuchanie się" z językiem.

Materiały dopasowane do osoby dorosłej, za darmo na naszej platformie.

Metoda prowadzenia zajęć dopasowana do wieku.

Jak wyglądają korepetycje dla dorosłych?

Dzieci chłoną języki jak gąbka. Ile razy to słyszałeś? Mit ten zakłada, że dla dorosłych jest już za późno i nigdy nie osiągną zadowalającego poziomu językowego. Takie przekonanie powielane w mediach jest równie powszechne co irytujące.

DOROŚLI MOGĄ NAUCZYĆ SIĘ JĘZYKA! Oczywiście uczenie się czegokolwiek wraz z wiekiem jest coraz trudniejsze. My podchodzimy do tematu realistycznie. Nie powiemy Ci jak szybko nauczysz się angielskich słówek na podstawie Twojego wieku ani tez znaku zodiaku.

Dorosły w przeciwieństwie do dziecka uczy się w sposób świadomy, więc zapomnij o teorii mówiącej, że możesz się nauczyć przez samo „obcowanie z językiem angielskim”.

Potrzebujesz celu? Motywacji? Wsparcia? Jesteś zabiegany i stale brakuje Ci czasu na naukę? Pomożemy Ci usystematyzować Twoją wiedzę, będziesz łatwo śledził swoje postępy i wyrobisz dobre nawyki językowe, a to najlepiej buduje motywację. Postaramy się też, aby nauka sprawiała Ci przyjemność.

Jeśli więc znowu usłyszysz, że dzieci najłatwiej się uczą i masz dzieci, to ucz je angielskiego. Na pewno świetnie dadzą sobie radę, a sam popatrz na to z innej strony: skoro małe dzieci potrafią to Ty też. Najprościej zacząć właśnie na korepetycjach przez internet z angielskiego.

Zobacz więcej na:

Korepetycje przez internet- angielski