Angielski, niemiecki, francuski przez Skype
Indywidualnie tworzone lekcje!

Film z naszej lekcji języka angielskiego przez Skype
i platformę e-learningową.

Lekcja przeprowadzona została przez jedną z naszych lektorek.

Jak wyglądają nasze lekcje angielskiego?

Jak widać na filmie, nasze lekcje staramy się prowadzić w całości po angielsku. Dzięki temu można "osłuchać się" z tym językiem, w tym z prawidłową wymową. Skupiamy się na konwersacjach, ale zawsze warto aby konwersacja miała jakiś kontekst i związana była z ćwiczeniem określonych aspektów językowych.

Generalnie najlepiej kiedy na jednej lekcji ćwiczone są różne aspekty językowe- słownictwo, wymowa, czytanie itd. Tak też staramy się prowadzić nasze lekcje. Dodatkowo zawsze staramy się je urozmaicać, aby nigdy nie były nudne, stosujemy więc różnorodne materiały- zarówno ćwiczenia, jak i filmy, czy nagrania dźwiękowe. W ten sposób angażujemy różne części mózgu, wykorzystując optymalnie jego możliwości, a przy okazji utrzymując koncentrację, która często spada przy lekcjach monotonnych, a to zawsze odbija się negatywnie na skuteczności nauki angielskiego.

Według badań skupienie ucznia powoli spada przeciętnie już po 30 minutach lekcji, a po 45 minutach już bardzo szybko. W związku z tym optymalna długość lekcji wynosi około 45 minut, dlatego tyle trwają lekcje w szkołach publicznych, jak również w naszej szkole. Często szkoły stosują lekcje 60 minut, jednakże przy tak intensywnej nauce jak korepetycje, szczególnie u nas, pod koniec lekcji efektywność przyswajania wiedzy jest już bardzo niewielka. Jeśli taka formę lekcji uważasz za interesującą zobacz więcej na:

Lekcje języka angielskiego przez Skype'a

Nie przejmuj się kwestiami technicznymi, my zajmiemy się wszystkim, tak abyś mógł spokojnie skupić się na nauce języka. Zapisz się!