Dopasujemy terminy i lektora do Twoich potrzeb!
< Przejdź do strony głównej

Lekcja języka angielskiego przez Skype (przykładowy język)

Lekcje dla osób dorosłych mogą wyglądać inaczej (np. tylko konwersacje).

Udzielamy korepetycji przez internet z różnych języków obcych: angielskiego, niemieckiego francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego i innych.

Jak wyglądają nasze lekcje angielskiego oraz innych języków?

Staramy się skupiać na konwersacjach, szczególnie w nauce osób dorosłych. Jak widać na filmie, nasze lekcje staramy się prowadzić w całości w uczonym języku - w tym przypadku po angielsku. Dzięki temu można "osłuchać się" z tym językiem, w tym z prawidłową wymową. Skupiamy się na konwersacjach, ale zawsze warto aby konwersacja miała jakiś kontekst i związana była z ćwiczeniem określonych aspektów językowych.

Generalnie najlepiej kiedy na jednej lekcji ćwiczone są różne aspekty językowe: słownictwo, wymowa, czytanie itd. Tak też staramy się prowadzić nasze lekcje. Dodatkowo zawsze staramy się je urozmaicać, aby nigdy nie były nudne, stosujemy więc różnorodne materiały: ćwiczenia, filmy, gry językowe, nagrania dźwiękowe itd. W ten sposób angażujemy różne części mózgu, wykorzystując optymalnie jego możliwości, a przy okazji utrzymując koncentrację, która często spada przy lekcjach monotonnych, a to zawsze odbija się negatywnie na skuteczności nauki języka.

Według badań skupienie ucznia powoli spada przeciętnie już po 30 minutach lekcji, a po 45 minutach już bardzo szybko. W związku z tym optymalna długość lekcji wynosi około 45 minut - 50 minut, dlatego tyle trwają lekcje w szkołach publicznych, jak również w naszej szkole. Często szkoły stosują lekcje 60 minut, jednakże przy tak intensywnej nauce jak korepetycje, szczególnie u nas, pod koniec lekcji efektywność przyswajania wiedzy jest już bardzo niewielka.

Nie przejmuj się kwestiami technicznymi - my zajmiemy się wszystkim, tak abyś mógł spokojnie skupić się na nauce języka. Zapisz się!

Lekcje języka angielskiego przez Skype'a