Dopasujemy terminy i lektora do Twoich potrzeb!
< Przejdź do strony głównej

Przykładowi lektorzy języka angielskiego w LingTutor

lektorzy języka angielskiego

Każdy zatrudniony przez nas lektor angielskiego musi nie tylko znać doskonale język, ale także wiedzieć jak go uczyć (dzięki wykształceniu pedagogicznemu).

Bardzo ważnymi kwestiami są także umiejętność motywowania kursanta oraz rozpoznawanie jego potrzeb językowych.

Każdy z naszych nauczycieli angielskiego posiada wyższe wykształcenie na kierunku filologii angielskiej oraz przynajmniej kilkuletnie doświadczenie w nauce tego języka.

Poniżej niektórzy lektorzy języka angielskiego. Aby zobaczyć lektórów innych języków, przejdź do strony:
Lektorzy języka niemieckiego
Lektorzy języka francuskiego

Ania

Magister filologii angielskiej - Uniwersytet Warszawski

Angielski
Korepetycje przez internet- Ania

Interesuję się rozwojem metodyki, nowymi, dobrymi rozwiązaniami, chętnie je wdrażam i eksperymentuję. Uczestniczyłam i nadal biorę udział w wielu konferencjach i szkoleniach i nadal jest to dla mnie przyjemność :).

Uzyskałam licencje egzaminatora w uznanych międzynarodowych systemach. Uczyłam młodzież (w tym niedowidzącą i niewidomą), studentów oraz osoby dorosłe- zarówno języka ogólnego jak i specjalistycznego. Cieszy mnie kontakt ze słuchaczami, wierzę, że moje kompetencje językowe i gotowość dzielenia się nimi mogą pomóc im w dalszym życiu. Uważam, że aby nauczyć się języka obcego należy się z nim oswajać, osłuchiwać, wyrabiać niezwykle istotną umiejętność radzenia sobie poprzez domyślanie się i odgadywanie znaczeń z kontekstu, używać go bez kompleksów.

Poza pracą zawodową mam inne pasje, na przykład turystyka piesza czy narciarstwo biegowe.

Beata

Magister filologii angielskiej - Uniwersytet Gdański
General Studies, Photography Certificate - Montgomery College, MD, USA

Angielski
Lekcje angielskiego przez internet- Ewa

Jestem lektorką, egzaminatorem i tłumaczem od prawie dwudziestu lat. W szkole podstawowej i liceum język angielski jednocześnie pasjonował mnie i wydawał mi się niedoścignionym marzeniem. Marzenia jednak się spełniały i w latach dziewięćdziesiątych miałam ogromną przyjemność studiować w USA, nie tylko angielski ale również fotografię.

Przesłanie jakie mi przyświeca w nauczaniu - uczymy się "obcego" języka po to, żeby przezwyciężać bariery obcości, żeby się komunikować, żeby mogło dojść do spotkania. To spotkanie jest w gruncie rzeczy najważniejsze. Poza przekazywaniem rzetelnej wiedzy, właśnie ten aspekt nauczania jest dla mnie źródłem największej satysfakcji i radości.

Lubię podróżowanie, fotografowanie i muzykowanie.

Aneta

Magister filologii angielskiej - Uniwersytet Wrocławski

Angielski
Korepetycje przez internet- Aneta

Jestem pasjonatką języka angielskiego od kiedy go poznałam będąc jeszcze dzieckiem. Po zakończeniu studiów na kierunku filologia angielska moją pasją stało się nauczanie go, co czynię od ponad 15 lat i co przynosi mi dużo satysfakcji.

Większość pracy zawodowej poświęciłam studentom i pracy na uczelni. Pomagałam przygotować się do zawodu przyszłym nauczycielom języka angielskiego, niemieckiego i pedagogom. Oprócz tradycyjnych zajęć z języka angielskiego wykładałam też fonetykę języka angielskiego i językoznawstwo angielskie, które są dziedzinami moich zainteresowań.

W pracy przyświeca mi zasada, że język to o wiele więcej niż tylko narzędzie służące do komunikacji; język pozwala nam wyrażać siebie, poznawać innych ludzi, rozwijać się. Dlatego uważam, że zarówno nauczanie, jak i uczenie się języka obcego może być wielką przyjemnością.

Urszula

Magister filologii angielskiej - Uniwersytet Gdański

angielski
Korepetycje z angielskiego- Urszula

Pośród wielu moich zainteresowań praca z ludżmi jest na pierwszym planie. Z powołania i wykształcenia jestem filologiem angielskim i pedagogiem. Nade wszystko cenię sobie możliwość interakcji z ludżmi, którą daje mi praca jako lektor i nauczyciel. Moje ponad 20-letnie doświadczenie utwierdza mnie w przekonaniu że kluczem do sukcesu w nauce języka jest zbudowanie właściwych relacji i nastawienia.

Zapraszam do odkrywania drzemiących w nas możliwości :)

Magda

Filologia angielska- Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

Angielski
korepetycje online- Magda

Jestem nauczycielem z zawodu i z powołania. To dla mnie przede wszystkim pasja, a dopiero potem praca. Postępy moich uczniów są moimi i mnie samej przynoszą ogromną satysfakcję.

Jako nauczyciel liceum przygotowuję maturzystów do egzaminu. Jako lektor pracuję według zainteresowań i potrzeb uczniów. W obu przypadkach bezstresowo i najskuteczniej, jak to możliwe.

Ewa

Magister filologii angielskiej - Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

Angielski
Lekcje angielskiego przez internet- Ewa

Język angielski zawsze był moją pasją i chciałam z nim wiązać przyszłość. Mam doświadczenie w nauczaniu dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Przygotowywałam uczniów do „odchodzącego” już sprawdzianu szóstoklasisty, egzaminu gimnazjalnego oraz matury podstawowej i rozszerzonej. Prowadziłam zajęcia z języka angielskiego specjalistycznego (ESP), głównie Medical English.

Jestem akredytowanym egzaminatorem ETS GLOBAL (TOEIC, TOEIC BridgeTM, TFITM , TOEFL iBT) oraz metodykiem PASE. Posiadam Cambridge English Certificate TKT Young Learners.

Sama nadal się doszkalam, z ogromnym entuzjazmem biorę udział w konferencjach, szkoleniach i warsztatach dla lektorów. Prywatnie kochająca podróżowanie i bieganie, miłośniczka zwierząt.

Ewa

Magister filologii angielskiej- Uniwersytet Warszawski

Angielski
korepetycje przez internet- Ewa

Uczenie musiało być mi pisane; już w podstawówce moja popularność gwałtownie rosła przed klasówkami z matematyki, chemii czy angielskiego. Kończąc studia zarzekałam się, że za skarby świata nie zostanę nauczycielką. Przeznaczenie dogoniło mnie błyskawicznie i już nie wypuściło z objęć.

Po 17 latach w zawodzie praca wciąż sprawia mi przyjemność, uczę na wszystkich poziomach zaawansowania i we wszystkich grupach wiekowych od podstawówki - górnej granicy wiekowej nie ma, bo na naukę nigdy nie jest za późno, a ja błyskawicznie zapominam daty urodzenia.

Agnieszka

Magister filologii angielskiej- Uniwersytet Śląski

Angielski
Korepetycje przez internet- Agnieszka

Angielski jest moją pasją, którą próbuje zarażać innych. Do każdego ucznia staram się podejść indywidualnie i dostosować lekcję do jego predyspozycji i potrzeb językowych.

Posiadam doświadczenie w nauczaniu zarówno młodzieży szkolnej jak i osób dorosłych. Staram się, aby każda lekcja była nie tylko czasem wytężonej pracy ale również, aby przebiegała w miłej i przyjaznej atmosferze. Jestem przekonana, że każdy może osiągnąć sukces niezależnie od swojego wieku oraz predyspozycji.

Małgorzata

Magister filologii angielskiej- Uniwersytet Bydgoski

Angielski
lekcje przez internet- Małgorzata

Odkąd pamiętam swoją przyszłość chciałam związać z j. angielskim.

Od wielu lat nauczam j. angielskiego. Tuż po studiach swoją pracę zaczynałam w szkołach państwowych ucząc dzieci nastoletnie oraz udzielając korepetycji. Jednocześnie jako wolontariusz zaczęłam pracować z osobami dorosłymi (seniorami) na Uniwersytecie III Wieku. Uczyłam także 2 lata zdalnie z domu poprzez platformę edukacyjną a moimi uczniami były malutkie dzieci, nastolatki i osoby dorosłe. Aktualnie prowadzę kursy unijne wśród ludzi w zróżnicowanym wieku i uczę zdalnie.

Na każdej lekcji staram się na bieżąco notować wypowiedzi danego ucznia, aby min. wspólnie skorygować potencjalne błędy. Dzięki temu, uczeń podczas lekcji może maksymalnie skupić się na konwersacji, a nie tylko na samodzielnym tworzeniu notatek na platformie edukacyjnej.

Na koniec, chciałabym przytoczyć po polsku wypowiedź anglojęzycznego nauczyciela, uczącego inne osoby tego języka:

„Nikt nie uczy się jazdy na rowerze poprzez studiowanie tej dziedziny, bowiem uczy się na zasadzie prób i błędów tzn. praktykując jazdę na nim , spadając z niego, i próbując odnowa. Za każdym razem jak spadamy z roweru, stajemy się trochę lepsi, poprawia się nasza równowaga, i z każdym dniem stajemy się coraz bardziej pewni siebie i zaczynamy odnosić sukcesy. Z czasem, jazda na rowerze staje się dla nas po prostu łatwa.”

Można tę powyższą sytuację przyrównać do nauki języka obcego, gdyż zanim się go nauczymy i będziemy się nim swobodnie posługiwać, trzeba odważyć się na robienie błędów, co jest naturalne i nieuniknione. Innymi słowy, oprócz studiowania języka, musimy go zacząć używać min. w konwersacji ponieważ uczymy się przede wszystkim poprzez ćwiczenie, a nie tylko studiowanie. Nie zapominajmy, że PRAKTYKA czyni Mistrza.

Ola

Magister filologii angielskiej – Uniwersytet Gdański

Angielski
Korepetycje z angielskiego online- Aleksandra

Zajmuję się nauczaniem języka angielskiego od 10 lat. Doświadczenie pedagogiczne zdobywałam pracując w szkole ponadgimnazjalnej, szkole on-line oraz prowadząc specjalistyczne kursy językowe z zakresu Business English, Office English, Medical English. Przygotowywałam uczniów do zdania ważnych egzaminów jak Matura na poziomie podstawowym i rozszerzonym oraz FCE. Prowadziłam zajęcia metodą Callana oraz Direct English, czyli metodami nastawionymi na mówienie. Dzięki temu pomagam rozwijać zdolności komunikowania się w języku angielskim. Dokładam wszelkich starań by lekcja przebiegała w miłej atmosferze. Dbam o to by tematyka lekcji była powiązana z zainteresowaniami i potrzebami ucznia.

Poza nauczaniem języka zajmuję się współpracą międzynarodową, gdzie aktywnie posługuję się językiem angielskim w komunikacji z obcokrajowcami. Dzięki temu służę pomocą jak radzić sobie w tego typu środowisku.

W wolnych chwilach uczę się języków obcych i jeżdżę na rowerze podziwiając uroki Warmii i Mazur.

Magda

Magister filologii angielskiej- Uniwersytet Wrocławski

Angielski
Korepetycje przez Skype- Magda

Od 1999 roku pracuję w szkolnictwie obecnie jako nauczyciel dyplomowany języka angielskiego. Od wielu lat mam stały kontakt z dziećmi i młodzieżą, staram się każdego ucznia traktować indywidualnie i dostosowywać do niego odpowiednie metody i formy pracy.

Udzielam lekcji dla wszystkich grup wiekowych i na wszystkich poziomach zaawansowania. Na bieżąco śledzę wszystkie informacje dotyczące nauczania języka angielskiego, każdego roku biorę udział w licznych szkoleniach i warsztatach mających na celu podniesienie swoich kwalifikacji a co za tym idzie ciekawsze i bardziej atrakcyjne lekcje i materiały dla moich uczniów.

Moja przygoda z językiem angielskim zaczęła się 20 lat temu i trwa do dziś, staram się zarazić tym także swoich uczniów i nawet jeśli nie każdemu ta fascynacja się udziela mogę śmiało stwierdzić, że w jakiś sposób udało mi się każdego z nich tym językiem zainteresować. Zawsze staram się dotrzeć do ucznia przez pryzmat jego zainteresowań i tego co jest dla niego ważne w życiu codziennym. Prywatnie jestem matką dwójki dzieci i wiem jak istotne jest odpowiednie podejście do drugiej osoby.

Zobacz więcej na:
lektor języka angielskiego przez skype