Dopasujemy Ci lektora według Twoich potrzeb!

Lektorzy języka niemieckiego w LingTutor

lektorzy języka angielskiego

Każdy zatrudniony przez nas lektor niemieckiego musi wykazywać się doskonałą znajomością języka i metod jego nauczania.

Do tego musi również wiedzieć jak pracować z uczniem, aby umiejętnie go motywować do nauki i rozpoznawać jego potrzeby językowe.

Każdy z naszych lektorów niemieckiego posiada wyższe wykształcenie uniwersyteckie na kierunku filologicznym, a także przynajmniej kiluletnie doświadczenie w nauce języka.

Poniżej lista lektorów języka niemieckiego. Aby zobaczyć lektórów innych języków przejdź do strony:
Lektorzy języka angielskiego
Lektorzy języka francuskiego

Julita

Magister filologii germańskiej - Uniwersytet Warszawski
Magister nauk humanistycznych - Uniwersytet Wiedeński

niemiecki
Lekcje niemieciego przez internet- Julita

Od 2010 roku jestem związana z nauczaniem języka niemieckiego. Posiadam zarówno wykształcenie kierunkowe, jak i doświadczenie pracy jako lektorka języka niemieckiego. Ukończyłam filologię germańską na Uniwersytecie Warszawskim i studia humanistyczne na Uniwersytecie w Wiedniu. Przez kilka lat mieszkałam, studiowałam i pracowałam w Austrii, gdzie doskonaliłam swoją znajomość niemieckiego.

Prowadzę kursy grupowe (w tym języka specjalistycznego) jak i zajęcia indywidualne na wszystkich poziomach.

Agnieszka

Magister Filologii Germańskiej – Uniwersytet Wrocławski

niemiecki
angielski przez skype'a- Agnieszka

W dzisiejszych czasach, kiedy znajomość dodatkowego języka może stanowić o naszym „być albo nie być”, staram się realizować swoją pasję życiową naprowadzając innych jak można w prosty i przystępny sposób zgłębiać język niemiecki.

Chcę pokazać, że nauka języka nie musi być wyrzeczeniem, ale dobrą zabawą z której można wynieść zawsze coś nowego. Uważam, że wykorzystując wybrane metody nauczania można odnaleźć łatwość uczenia się.

Patrycja

Magister filologii germańskiej - Uniwersytet Jagielloński

niemiecki
Lekcje niemieciego przez skype- Patrycja

Moich pierwszych korepetycji udzieliłam będąc jeszcze w podstawówce, kiedy to pomogłam napisać list do babci mojej koleżance z sąsiedztwa. Wtedy nie myślałam o tym, że będę robić to zawodowo. Poprostu to lubiłam. Język niemiecki znam od kołyski, ponieważ urodziłam się w rodzinie dwujęzycznej. Dorastałam w dwóch językach, dwóch kulturach.

Bardzo ważny jest dla mnie kontakt z ludźmi a moja praca mi to umożliwia. Każdego, kto chciałby odkryć język niemiecki w ciekawy sposób, zapraszam na lekcje ze mną. Zapewniam, że odkryje nie tylko zakamarki gramatyki, zasady pisowni czy prawidłowej wymowy ale odkryje również najpiękniejsze miejsca naszych zachodnich sąsiadów, pozna ciekawe historie i ludzi.

Zobacz więcej na:
lektor języka niemieciego przez skype