Dopasujemy terminy i lektora do Twoich potrzeb!
< Przejdź do strony głównej

Przykładowi nauczyciele języka francuskiego w LingTutor

lektorzy języka francuskiego

Każdy zatrudniony w naszej szkole nauczyciel francuskiego, musi wykazaywać się doskonałą znajomością języka (wyższe wykształcenie filologiczne), a także metod jego nauczania.

Dodatkowo powinien być też osobą sympatyczną, która jest przez swoich kursantów lubiana i umiejętnie zachęca ich do nauki francuskiego.

Poniżej niektórzy lektorzy języka francuskiego. Aby zobaczyć lektórów innych języków, przejdź do strony:
Lektorzy języka angielskiego
Lektorzy języka niemieckiego

Magda

Magister filologii francuskiej- Uniwersytet Śląski
Paris IV-Sorbonne- Dyplom DEA
Magister historii- Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Częstochowie

francuski
Francuski przez Skype- Magda

Odkąd zaczęłam uczyć się języka francuskiego, moim marzeniem były studia w Paryżu. I tak ukończyłam Paris IV-Sorbonne na wydziale historii pisząc pracę o jednym z rewolucjonistów o polskich korzeniach, zaś dwuletni pobyt w Paryżu wiele mnie nauczył. Wykształcenie historyczne uzupełniłam studiami filologicznymi.

Nauczaniem francuskiego zajmuję się od 2005 roku i myślę, że jestem szczęściarą, bo robię to co lubię. Praca jest moją pasją dzięki której staram się zaszczepić moim uczniom miłość do języka i kultury Moliera, Woltera Camusa, czy Le Clézio . Przygotowuję uczniów do zdania matury z języka francuskiego czy egzaminów na certyfikaty DELF ale także pomagam w nauce przed wyjazdem zagranicę. Większość materiałów do nauki przygotowuję sama, głównie dzięki nowinkom przywożonym z różnego rodzaju szkoleń. W wolnych chwilach namiętnie tańczę tango, wykwintnie gotuję, zgłębiam tajniki fotografii i chodzę do kina, oczywiście na francuskie produkcje!

Kasia

Magister Filologii Romańskiej- Uniwersytet Jagielloński
Licencjat Nauczycielskiego Kolegium Języka Francuskiego- Uniwersytet Warszawski

francuski
Korepetycje przez internet- Kasia

Doświadczenie w nauczaniu języka zdobywałam pracując w szkole ponadgimnazjalnej oraz na kursach językowych. Pracowałam z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi, na wszystkich poziomach zaawansowania.

Dzięki udziałowi w szkoleniach krajowych i zagranicznych, mam możliwość stałego rozwoju swych kompetencji, unowocześniania metod pracy, poszerzania wiedzy na temat sposobów uczenia. Sama uczę się od roku języka hiszpańskiego co pozwala mi z innej perspektywy, spojrzeć na proces uczenia się języka obcego.

Francuzi mówią, że nauka języka to rozpoczęcie nowego życia. Otwiera się przed nami świat innej kultury, możliwość poznania nowych ludzi, poznania innych smaków, muzyki, literatury, kina. Zatem zapraszam wszystkich do rozpoczęcia przygody z nauką języka!!!!

Zobacz więcej na:
lektor języka francuskiego przez skype