Dopasujemy terminy i lektora do Twoich potrzeb!

Niemiecki przez Skype - lekcje online z lektorem

Ucz się z indywidualnie z profesjonalnym, doświadczonym lektorem i zobacz różnicę!

Niemiecki przez skype
Elastyczne lub stałe terminy z możliwością odwołań. Elastyczne płatności z możliwością natychmiastowej rezygnacji. Możliwość zmian lektora lub nauki z jednym wybranym. Cena lekcji niemieckiego z doświadczonym, profesjonalnym lektorem: od 60 zł. Lekcje online zawsze dopasowane do potrzeb kursanta. Dla dorosłych, dla dzieci i dla firm - indywidualnie lub w grupach. Korepetycje online na wszystkich poziomach i do egzaminów.

Film ze zdalnej lekcji przez Skype (przykładowy język)

Nasi wspaniali lektorzy :)

Ceny lekcji niemieckiego online

 • Cena zależy od wybranego lektora, rodzaju i długości lekcji.
 • Cena lekcji u bardzo dobrych nauczycieli (doświadczonych i z dyplomem wyższej uczelni): ok. 60-80 zł.
 • Możesz wybrać lektora, którego cena Ci odpowiada.
 • Płatności za pojedyncze lekcje lub więcej na raz (ze zniżką do 10%).
 • Proste zasady - bez dodatkowych, ukrytych opłat.
 • Darmowe materiały do lekcji.
 • Dodatkowe zniżki za regularność lekcji.

Zalety lekcji niemieckiego przez Skype:

 • W trakcie lekcji masz lektora tylko do swojej dyspozycji.
 • Wybierasz takiego nauczyciela, który będzie Ci odpowiadał, z możliwością zmiany.
 • Uczysz się w dogodnych dla siebie terminach.
 • Rozmawiając przez Skype po niemiecku, łatwiej Ci pokonać opór przed mówieniem.
 • Uczysz się w domu, dzięki czemu czujesz się swobodnie.
 • W dowolnym momencie masz dostęp do materiałów, także po ukończeniu kursu.

Opinie o naszej szkole niemieckiego online

Prawie same pozytywne opinie - sprawdź w Google!
Opinie o szkole

Jak wyglądają korepetycje z niemieckiego online?

Lektor przygotowuje lekcje według Twoich potrzeb, więc uczysz się dokładnie tego, czego najbardziej potrzebujesz. Nie tracisz czasu na ćwiczenia, które nie są Ci potrzebne.

Dodatkowo same metody nauki lektor dostosowuje do Twoich poziomu, oczekiwań, możliwości itd. Każdy kursant inaczej przyswaja wiedzę, więc najlepiej, kiedy każdy jest uczony nieco inaczej. Nie istnieje jedna "metoda cud", która dla każdego będzie równie skuteczna.

Nauka niemieckiego przez Skype pozwala połączyć efektywność tradycyjnych korepetycji z wygodą lekcji online. Lektor zawsze stara się rozmawiać z Tobą po niemiecku, jeśli tylko Twój poziom na to pozwala. Konwersacje są szczególnie istotne w nauce języka niemieckiego, dlatego to na nich skupia się lektor. Poza samą rozmową lektor udostępnia materiały takie jak:

- filmy z YouTube,
- ćwiczenia językowe,
- nagrania do słuchania,
- ciekawe obrazki prowokujące do konwersacji po niemiecku,
- inne materiały.

Prowadzimy lekcje niemieckiego ogólnego i specjalistycznego (np. niemieckiego biznesowego). Uczymy także do egzaminiów takich jak egzamin ósmoklasisty, matura i wiele innych.

E-korepetycje z niemieckiego przez Skype w LingTutor

Wiele osób chcących podróżować bądź pracować za granicą często stawia na język niemiecki. Oferujemy więc lekcje niemieckiego przez Internet, które są prowadzone przez Skype’a. Taka forma nauki pozwala na ciągłe szlifowanie języka, gdziekolwiek i kiedykolwiek. Lekcje niemieckiego opierają się na konwersacjach prowadzonych przez Internet, a cały kurs jest indywidualnie tworzony dla każdego ucznia. Oferujemy zarówno stałe terminy lekcji, jak i dostosowujemy się do możliwości uczestnika korepetycji online z języka niemieckiego. Jako kursant możesz także odwołać lekcje lub płacić za pojedyncze zajęcia. W naszej szkole językowej doświadczeni, dyplomowani lektorzy niemieckiego prowadzą lekcje dla dorosłych i dzieci, a także dla firm – indywidualnie lub w grupach. Dajemy równocześnie możliwość natychmiastowej rezygnacji z lekcji oraz zmiany lektora lub nauki z jednym wybranym przez Ciebie nauczycielem. Indywidualny kurs języka niemieckiego z certyfikatem przeprowadzany zdalnie jest szczególnie polecany dla opiekunek osób starszych, często poszukiwanych na terenie Niemiec. Jako doświadczona szkoła języka niemieckiego proponujemy korepetycje online przez Skype w szczególności osobom, które stresują się spotkaniami na żywo. Takie e-korepetycje pomagają pokonać blokadę psychiczną i w ten sposób przyspieszają proces nauki. Lekcje zdalne to także idealne rozwiązanie dla osób zabieganych, które nie chcą tracić czasu na dojazdy, a także dla osób regularnie podróżujących, np. zawodowo. Każdy nauczyciel niemieckiego z naszej szkoły prowadzi kurs online indywidualnie oraz wraz z uczestnikiem ustala kolejne etapy nauki, a także regularnie przekazuje cenny feedback. Nasz intensywny kurs online z lektorem obejmuje naukę do wszelkiego rodzaju egzaminów.

E-korepetycje z niemieckiego przez Skype - LingTutor.pl