Dopasujemy lekcje i lektora do Twoich potrzeb!

Niemiecki przez Skype, lekcje niemieckiego przez internet.

Niemiecki przez skype
Lekcje niemieckiego przez internet oparte na konwersacjach. Kurs indywidualnie tworzony do Twoich potrzeb. Elastyczne lub stałe terminy lekcji. Możliwość odwołań lekcji. Możliwość elastycznych płatności - także za pojedyncze lekcje. Doświadczeni, dyplomowani lektorzy niemieckiego. Dla dorosłych, dla dzieci i dla firm - indywidualnie lub w grupach. Możliwość natychmiastowej rezygnacji z lekcji. Możliwość zmian lektora lub nauki z jednym wybranym. Cena lekcji z doświadczonym, profesjonalnym lektorem: od 60 zł. Nauka do egzaminów: matura, egzamin ósmoklasisty, Goethe-Institut itd. Korepetycje online przez Skype lub inny komunikator.

Film ze zdalnej lekcji przez Skype (przykładowy język)

Nasi wspaniali lektorzy :)

Zalety nauki niemieckiego przez Skype:

  • W trakcie lekcji masz lektora tylko do swojej dyspozycji.
  • Wybierasz takiego nauczyciela, który będzie Ci odpowiadał, z możliwością zmiany.
  • Uczysz się w dogodnych dla siebie terminach.
  • Rozmawiając przez Skype po niemiecku, łatwiej Ci pokonać opór przed mówieniem.
  • Uczysz się w domu, dzięki czemu czujesz się swobodnie.
  • W dowolnym momencie masz dostęp do materiałów, także po ukończeniu kursu.

Opinie o zdalnych lekcjach w LingTutor

Czym są lekcje niemieckiego przez internet?

Lektor przygotowuje lekcje według Twoich potrzeb, więc uczysz się dokładnie tego, czego najbardziej potrzebujesz. Nie tracisz czasu na ćwiczenia, które nie są Ci potrzebne.

Dodatkowo same metody nauki lektor dostosowuje do Twoich poziomu, oczekiwań, możliwości itd. Każdy kursant inaczej przyswaja wiedzę, więc najlepiej, kiedy każdy jest uczony nieco inaczej. Nie istnieje jedna "metoda cud", która dla każdego będzie równie skuteczna.

Nauka niemieckiego przez Skype pozwala połączyć efektywność tradycyjnych korepetycji z wygodą lekcji online. Lektor zawsze stara się rozmawiać z Tobą po niemiecku, jeśli tylko Twój poziom na to pozwala. Konwersacje są szczególnie istotne w nauce języka niemieckiego, dlatego to na nich skupia się lektor. Poza samą rozmową lektor udostępnia materiały takie jak:

- filmy z YouTube,
- ćwiczenia językowe,
- nagrania do słuchania,
- ciekawe obrazki prowokujące do konwersacji po niemiecku,
- inne materiały.

Prowadzimy lekcje niemieckiego ogólnego i specjalistycznego (np. niemieckiego biznesowego). Uczymy także do egzaminiów takich jak egzamin ósmoklasisty, matura i wiele innych.