Dopasujemy terminy i lektora do Twoich potrzeb!

English version

Zdalna praca dla lektorów języków obcych

nauka przez skype

Prowadzimy lekcje z wielu różnych języków - głównie angielski, niemiecki, francuski, hiszpański i włoski.

Dlaczego warto pracować w LingTutor?

Pracujesz tylko w terminach, które Ci odpowiadają.

Możesz wybierać kursantów zgodnie ze swoimi oczekiwaniami.

Samodzielnie ustalasz stawki za swoje lekcje.

Finanse

Ty decydujesz ile zarobisz.

Ustalasz ceny, a LingTutor pobiera od nich prowizję. Otrzymujesz 80%-90% ceny jaką płaci kursant i nawet 95% od kursantów pozyskanych z polecenia. Profesjonalni lektorzy zazwyczaj otrzymują (po odliczeniu prowizji) od 60 zł za lekcję indywidualną ok. 50 min. Dodatkowe dopłaty za lekcje specjalistyczne czy wysoki poziom kursanta.

Kursanci

To Ty wybierasz kursanta!

Samodzielnie wybierasz czy kursant Ci odpowiada- jego wiek, poziom, oczekiwane terminy itp. Możesz też zrezygnować z kursanta jeśli Ci nie odpowiada.

Czas pracy

Pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz.

Podajesz swoje wolne terminy, a LingTutor znajdzie Ci na nie chętnych. Możesz pracować godzinę na tydzień, a możesz też 30 godzin. Dzięki kalendarzowi w naszym systemie zawsze wiesz, kto jest zapisany na jaki termin, a w razie odwołania lekcji system sam naliczy Ci wynagrodzenie.

Jesteś swoim szefem

Nikt Cię nie kontroluje.

Tylko od Ciebie zależy jak pracujesz- używasz dowolnych metod nauczania, dowolnych materiałów i dowolnych narzędzi technicznych. Oczywiście niezadowolony kursant może zrezygnować z Twoich usług, tak samo jak Ty z niego.

Możliwe formy zatrudnienia

Ze względu na pracę od której pobieramy prowizję potrzebujemy rozliczać się poprzez faktury, dlatego lektor może pracować na dwa sposoby:

  • przez własną działalność,
  • przez inkubator przedsiębiorczości.