Angielski przez Skype
Indywidualnie tworzone lekcje!

Masz wolne terminy? Przydzielimy Ci na nie kursantów!

angielski przez skype

Pierwsza kompleksowa platforma dla lektorów!

Wszystkie języki obce. Już od sierpnia 2019 r.!

Korzystaj za darmo, bez umowy, bez zobowiązań, bez żadnego ryzyka! Lingtutor pobierze jedynie 15-20% od Twoich zarobków (zależnie od ilości udzielonych lekcji).

Przy standardowej cenie za lekcję 45 minut (50 zł) stawka dla lektora wynosi
od 40,00 zł do 42,50 zł.

Określ swoje stawki za lekcje. Ucz ile chcesz i zarabiaj ile potrzebujesz!

Wyceniaj każdą lekcję osobno. Określ dopłaty (za poziom, przygotowanie lekcji itd.)- pobiorą się automatycznie od kursanta.

Określ jakich kursantów potrzebujesz- wybierz wiek, poziom, czy zainteresowania, a my Ci ich przydzielimy.

Pracuj ile chcesz i kiedy chcesz. Podaj swoje terminy, a LingTutor znajdzie Ci na nie chętnych. Możesz pracować godzinę na tydzień, a możesz też 30 godzin.

Decyduj których kursantów przyjąć, a z których zrezygnować, jeśli Ci nie odpowiadają.

Koniec z odwołaniami lekcji! W razie odwołania lekcji opłata automatycznie trafia na Twoje wirtualne konto.

Wiesz, że jesteś dobry/a? Będziesz mieć większy wybór kursantów- dobrzy lektorzy otrzymują od nas certyfikaty i znajdują się wyżej w wyszukiwarce lektorów.

Koniec z brakiem płatności na czas! W całości zajmuje się tym LingTutor.

Ciesz się własną stroną internetową ze swoim profilem.

Nie podpisujesz umowy. W każdej chwili możesz się wyrejestrować bez podania przyczyny i pobrać wypłatę.

Bądź bezpieczny/a- nie musisz podawać swoich danych uczniowi (email, nr tel.). Możesz w każdej chwili odrzucić kursanta i zablokować możliwość kontaktu. Wszelkie powiadomienia (np. o odwołaniach lekcji) odbywają się za pośrednictwem LingTutor.

Pracuj z kursantem jak tylko chcesz. Udostępniaj swój ekran wraz z dźwiękiem, przesyłaj pliki, korzystaj z platformy do wspólnej pracy nad tekstem itd. Wszystko poprzez serwis LingTutor: szybko, prosto i wygodnie.

Masz oryginalny pomysł na kurs? Chcesz uczyć na tekstach piosenek ulubionych zespołów, a może omawiać odcinki ulubionego serialu? W LingTutor znajdziesz na nie chętnych!

Potrzebujesz szybko kursantów? Zareklamujemy Twój profil w wyszukiwarce Google- za darmo, tylko z dodatkowymi 3% prowizji od tak pozyskanych osób.

Rób sobie wypłaty w dowolnym momencie- zawsze będziesz mieć pieniądze kiedy potrzebujesz.

Nie płać podatku dochodowego wydając część zarobku na lekcje dla swojej rodziny lub znajomych.

Nie wiesz jak zacząć? Skorzystaj z usług profesjonalnego konsultanta w dowolnych sprawach związanych prowadzeniem zajęć online (technicznych, marketingowych, księgowych itd.).

W przyszłości także:

Wolisz uczyć, tłumaczyć, tworzyć materiały? Sprzedawaj tłumaczenia, swoje materiały, czy inne usługi językowe jakie tylko wymyślisz.

Chcesz prowadzić swoją szkołę językową? Stwórz kurs, znajdź lektorów do jego prowadzenia i pobieraj prowizję od ich lekcji! Prosto i bez formalności!