Dopasujemy lekcje i lektora do Twoich potrzeb!

English version

Zdalna praca dla lektorów języków obcych

nauka przez skype Prowadzimy lekcje ze wszystkich języków, głównie angielski, niemiecki, francuski, hiszpański i włoski.

Dlaczego warto pracować w LingTutor?

Pracujesz tylko w terminach, które Ci odpowiadają.

Możesz wybierać kursantów zgodnie ze swoimi oczekiwaniami.

Samodzielnie ustalasz stawki za swoje lekcje.

Finanse

Ty decydujesz ile zarobisz.

Ustalasz ceny, a LingTutor pobiera od nich prowizję. Otrzymujesz 80%-90% ceny jaką płaci kursant i nawet 95% od kursantów pozyskanych z polecenia. Profesjonalni lektorzy zazwyczaj otrzymują (po odliczeniu prowizji) od 50 zł za lekcję indywidualną ok. 50 min. Dodatkowe dopłaty za lekcje specjalistyczne czy wysoki poziom kursanta.

Czas pracy

Pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz.

Podajesz swoje wolne terminy, a LingTutor znajdzie Ci na nie chętnych. Możesz pracować godzinę na tydzień, a możesz też 30 godzin. Dzięki kalendarzowi w naszym systemie zawsze wiesz kto jest zapisany na jaki termin, a w razie odwołania lekcji system sam naliczy Ci wynagrodzenie.

Kursanci

To Ty wybierasz kursanta!

Samodzielnie wybierasz czy kursant Ci odpowiada- jego wiek, poziom, oczekiwane terminy itp. Możesz też zrezygnować z kursanta jeśli Ci nie odpowiada.

Jesteś swoim szefem

Nikt Cię nie kontroluje.

Tylko od Ciebie zależy jak pracujesz- używasz dowolnych metod nauczania, dowolnych materiałów i dowolnych narzędzi technicznych. Oczywiście niezadowolony kursant może zrezygnować z Twoich usług, tak samo jak Ty z niego.

Możliwe formy zatrudnienia

Ze względu na pracę od której pobieramy prowizję potrzebujemy rozliczać się poprzez faktury, dlatego lektor może pracować na dwa sposoby:

  • przez własną firmę,
  • przez inkubator przedsiębiorczości.