Strona główna

Kompedium wiedzy dla lektora

Na blogu znajdziesz wszelkie informacje potrzebne do pracy jako lektor online:

  • Jak obsłużyć serwis LingTutor.
  • Jak przygotowywać i prowadzić lekcje online.
  • Jak pozyskiwać kursantów i zrobić z nich swoich stałych klientów.
  • Jak wykorzystać nowe technologie do ułatwienia sobie pracy.

Jeśli jeszcze nie zapoznanłeś/aś się ogólnie z działaniem LingTutor przejdź poniżej:
Praca dla nauczycieli online
Jak działa LingTutor

Osoby odpowiedzialne za treść bloga (jak również za cały serwis LingTutor) pracowały prawie 10 lat w branży szkoleń online, dlatego warto zaufać ich wiedzy i doświadczeniu. Staraliśmy się wszystko pokazać „krok po kroku”, więc wiele informacji będzie dla Ciebie oczywistych. Aby korzystać z serwisu nie musisz się zapoznawać z treścią bloga, ale warto to zrobić. Najlepiej przejść wszystkie części poradnika po kolei, ponieważ w każdej znajdują się informacje, które ułatwią pracę nawet sprawnym technicznie osobom.

Na pewno wiesz, że aby coś zrozumieć i zapamiętać nie wystarczy przeczytać- najlepiej zrobić coś samodzielnie. Dlatego po rejestracji w LingTutor przypisujemy lektorowi testowego kursanta. Nie jest osobą, dlatego można na nim dowolnie ćwiczyć- najlepiej wykonując na bieżąco wszystko co jest opisane na blogu. Niektóre części oznaczone są jako „dodatkowe”- dla tych którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę.

Pamiętaj, że w razie jakichkolwiek problemów chętnie pomożemy- prosimy pisać na biuro@lingtutor.pl (język polski) lub office@lingtutor.pl (język angielski). Postaramy się pomóc, nawet w sprawach bardziej ogólnie dotyczących nauki online.