Dopasujemy terminy i lektora do Twoich potrzeb!
< Przejdź do strony głównej

Kursy językowe online dla firm

kurs języka online dla firm
Lekcje online w grupie lub indywidualne. Oferta przygotowana dokładnie do potrzeb firmy. Możliwa pełna elastyczność: terminów, ilości lekcji itd. Prosta, niezobowiązująca umowa bez ukrytych opłat. Kurs przygotowany zgodnie z potrzebami pracowników firmy. Możliwe testy poziomujące i egzaminy z certyfikatem. Profesjonalni lektorzy z dyplomem filologii i doświadczeniem w nauce osób dorosłych online. Możliwe raporty: z odbytych lekcji, postępów itp. Panel pracodawcy do sprawdzania terminów, frekwencji itp. Aby otrzymać ofertę prosimy o kontakt: biuro@lingtutor.pl

Jak wyglądają kursy online dla firm?

Nasza szkoła prowadziła kursy online dla pracowników już ponad stu firm, zarówno polskich jak i zagranicznych (wysyłamy referencje na życzenie). Nasze profesjonalne podejście zawsze było wysoko cenione przez menadżerów, którym zależy na rozwoju kompetencji językowych swoich pracowników.

Zawsze staramy się dopasować kurs do danej branży, a także do indywidualnych potrzeb i predyspozycji poszczególnych pracowników. Dzięki temu efekty nauki w LingTutor są zawsze bardzo wysokie.

Prowadzimy kursy z różnych języków obcych: angielskiego, niemieckiego francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego i innych.

Chętnie przygotujemy ofertę dopasowaną dokładnie do potrzeb Państwa firmy - zapraszamy do kontaktu pod adresem biuro@lingtutor.pl.

Lekcje języka biznesowego

Nasza oferta (między innymi Business English) – kursu online – dopasowana jest tak, aby każdy pracownik mógł czuć się swobodnie, komfortowo i przede wszystkim, by wyniósł z lekcji jak najwięcej. Uczymy także biznesowego języka niemieckigo, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego i innych – serdecznie zachęcamy do sprawdzenia pozostałych możliwości.

Specjalizujemy się w przeprowadzaniu kursów językowych, w tym w nauce angielskiego oraz innych języków online bez potrzeby wygospodarowania czasu na dojazd, czyli wygodnie dla Ciebie i Twoich pracowników. Nasze profesjonalne podejście zawsze było wysoko cenione przez menadżerów, którym zależy na rozwoju kompetencji językowych swoich pracowników. Z tego powodu nauka angielskiego dla firm w naszej szkole cieszy się tak dużym zainteresowaniem.

Zawsze staramy się dopasować kurs do danej branży, a także do indywidualnych potrzeb i predyspozycji poszczególnych pracowników. Dzięki temu efekty kursu Business English online czy nauki innego języka w LingTutor są zawsze bardzo satysfakcjonujące. Język angielski dla firm wymaga odpowiednich narzędzi do pracy, w tym przede wszystkim musi być ukierunkowany na specyfikę zawodu, aby był on praktyczną umiejętnością do wykorzystywania w środowisku biznesowym. Proponowane zajęcia z języka angielskiego biznesowego realizujemy przez Skype – to prosta i przystępna forma kursów pozwalająca na naukę w praktyce, czyli poprzez rozmowę. Choć to angielski biznesowy w formie nauki online należy do tych najpopularniejszych, prowadzimy także kursy z innych języków obcych.

Kursy Business English online - LingTutor.pl