Dopasujemy lekcje i lektora do Twoich potrzeb!
< Przejdź do strony głównej

Kursy językowe online dla firm

kurs języka online dla firm
Lekcje grupowe lub indywidualne. Oferta przygotowana dokładnie do potrzeb firmy. Możliwa pełna elastyczność: terminów, ilości lekcji itd. Prosta, niezobowiązująca umowa bez ukrytych opłat. Kurs przygotowany zgodnie z potrzebami pracowników firmy. Możliwe testy poziomujące i egzaminy z certyfikatem. Profesjonalni lektorzy z dyplomem filologii i doświadczeniem w nauce dorosłych online. Możliwe raporty: z odbytych lekcji, postępów itp. Panel pracodawcy do sprawdzania terminów, frekwencji itp. Aby otrzymać ofertę prosimy o kontakt: biuro@lingtutor.pl

Jak wyglądają kursy online dla firm?

Nasza szkoła prowadziła kursy online dla pracowników już ponad stu firm, zarówno polskich jak i zagranicznych (wysyłamy referencje na życzenie). Nasze profesjonalne podejście zawsze było wysoko cenione przez menadżerów, którym zależy na rozwoju kompetencji językowych swoich pracowników.

Zawsze staramy się dopasować kurs do danej branży, a także do indywidualnych potrzeb i predyspozycji poszczególnych pracowników. Dzięki temu efekty nauki w LingTutor są zawsze bardzo wysokie.

Prowadzimy kursy z różnych języków obcych: angielskiego, niemieckiego francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego i innych.

Chętnie przygotujemy ofertę dopasowaną dokładnie do potrzeb Państwa firmy - zapraszamy do kontaktu pod adresem biuro@lingtutor.pl.